9. haftayı galibiyetle tamamlayan Bizim Kızlar: 3, UNİCA Düzce Voleybol: 0

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2. Ligi 10. Gruptaki mücadelesini başarıyla sürdüren Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Karı Uçan Top Takımı 9. haftada karşılaştığı UNİCA Düzce Voleybol Takımını 3-0 yenik etti.

Bozüyük Yıpranmamış Ilişkin Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı İlçe Kaymakamı Ademiyet Öztürk, Şehremini Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Belediye Başbuğ Yardımcısı aynı zamanda kulüp Başkanı Ali Şahinoğlu, CHP İlçe Başkanı İhsan Esel, takıma destekleyici olan fabrika yöneticileri, Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü teknik ekibi ve voleybol sever Bozüyüklüler bağlam ile izledi. Uçan Top severler amacıyla Cumhuriyet Altını İlkokulu’nun önünden saat 13: 00’ten itibaren esbak sınav sürüşleri yapılan tramvaylar ile ücretsiz ring seferleri düzenlendi. Başkan Bakkalcıoğlu maç öncesinde mızıka ile görüşerek takıma başarılar diledi. Kısık aynı peyrev desteği ile oynanan maçı “Bizim Kızlar” 1. seti 25-19, 2. seti 25-17 ve 3. seti da 25-20’lik skorla 3-0 kazandı. Maçın kategori aralarında sundukları cimnastik gösterileri ile beğeniyle izlenen Bozüyük Belediyesi cimnastik branşı sporcuları birlikte voleybolcu ablalarına bindi oldular. Galibiyetle biten maçın sonunda Ilçebay Öztürk, Belediye Başkanı Bakkalcıoğlu ve Komutan Yardımcısı Şahinoğlu ile alay malay sahaya inerek “Bizim Kızlar”ı ve maharet ekibi kutlama etti, başarılarının devamını diledi.

Başbuğ Bakkalcıoğlu maç öncesinde ayrıca tramvaylara binerek pik gelen vatandaşlarla birlikte görüşerek sohbet etti, düşünüm alışverişinde bulundu. – BİLECİK

Share: