Açık Familya Dizisinin Yıldızları Yıllar Bilahare Buluştu

Kullanılmamış projeleri amacıyla imaj değişikliğine revan Rojda Demirer, Bihter Dinçel ve Mehtap Bayri, rast sonucu gerçekleşen buluşmada berenarı bahtiyar oldular. Diziden sonradan hiçbir araya gelemeyen ünlü oyuncuların buluşmasını kuaförleri Sertaç Kolay, içtimai iletişim araçları hesabından paylaştı.

“BİRBİRİMİZİ HADDINDEN FAZLA ÖZLEMİŞİZ”

Acıbadem’dahi bulunan Titr Kuaför’de imaj değişikliğine giden oyuncular, “Ne adamakıllı tıpkısı mülakat oldu. Birbirimizi haddinden fazla özlemişiz” dediler.

GENİŞ AİLE KONUSU NEDİR?

Degaje Karı, 2009-2011 yılları arasında ilk olarak Yazı D’dahi, henüz sonradan Film Yıldızı TV’üstelik yayınlanan Türk yapımı komedi türündeki göstergeç dizisi. Proje tasarımı Kamuran Süner ve Cüneyt İnay’a aittir. Yönetmenlik koltuğunda Ömer Hedef vardır. Yapımcı D Productions ve senarist Cüneyt İnay’dır.

İlk zaman 8 Temmuz 2009-15 Haziran 2010 tarihleri arasında yayımlandı ve 49. sektör ile sona erdi. 2. mevsim 10 Ağustos 2010 tarihinde yayına başlamış, 25 Haziran 2011 tarihinde mevsim finali yapmıştır.

3. zaman 10 Ağustos 2011 tarihinde başlamış, 18 Teşrinisani 2011 tarihinde yayınlanan 108. bölümü ile final yapmıştır. D Productions eliyle İstanbul, Sarıyer semti Boyacıköy Mahallesi’nde çekilmiştir. Seri 1’den 58. bölüme büyüklüğünde Çizgi D’birlikte, 59’dan 108. bölüme büyüklüğünde ise Star TV’birlikte yayımlanmıştır. 3 sezondan oluşan dizi 108. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti.

GENİŞ AİLE DİZİSİNDE İŞLENEN LAF?

Elmas (Ufuk Özkan) 28 yaşlarında canlı aynı delikanlıdır. Almanya’dan bakir dönmüş ve bozuk aşkı Şuküfe’yle (Zuhal Topal) varmak istemektedir. Fakat genişlik çarkıt düşmanı Derin Bilal (Fırat Görülen) dahi bu amaçtadır. Bu yüzden daim birbirleriyle uğraş ederler. Ancak ikinci sezonda Şuküfe’nin evlenmesiyle aralarındaki rakiplik biter. Ama bu kere de Yoğun Bilal’in hapisteki arkadaşı Katip’in kardeşi Zeynep’e ihtilas olurlar. Cevahir’in kıytırık kardeşi Nazan (Bihter Dinçel) ise küçüklük aşkı Mürsel’le (İlker Ayrıcalı) evlenmeye çalışmaktadır fakat hep tıpkı olay buna bariyer evet amma evlenmişlerdir ve ikinci sezonda Somer Tuna adında bir çocukları olmuştur.

Cevahir ve Nazan’dan sonraki bildirme gerçekten ahi Zekai (Bora Akkaş) ise matematik dersi süper olan zeki ve benzeri o büyüklüğünde bile cingöz olan bir çocuktur. Zeynep (Rojda Demirer) genç ve pir bire bir kızdır. Eczacılığı henüz bitirmiştir. Cevahirlerin evinde bir bakış kiralamaya karar verir. Ancak kişilikleri uyuşmadığı üzere bilcümle cenk ederler. Ancak yavaş yavaş Zeynep Cevahir’e, Elmas de Zeynep’e aşırma olmaya başlamışlardır.

Share: