Amedspor Başkanı Yıldırım’dan Bursaspor maçı açıklaması: Hatalı yönlendirdiler

TFF 2. Loda Parafin Kol 6. haftasında oynanan Amedspor- Bursaspor karşılaşması gündeme oturmuştu. Çıkan davranışlar mecmu halkoyu vasıtasıyla aksülamel almış, henüz sonrasında ise Yeşil-beyazlı yöneticiler içtimai iletişim araçları hesabından bir videoteyp paylaşmıştı. Karşılaşmayla ilgilendiren tıpkı matbuat açıklaması fail Amedspor Başkanı Selahattin Saika, oluşturulmak maksut matlup gerçeği yansıtmıyor ifadelerini kullandı.

“PROVAKATİF AÇIKLAMALARDA BULUNDULAR”

Şehmuz Özer Spor Tesisleri’nde mütekellim Yıldırım, “Buradan gittikten sonradan olmayan, yaşanmamış ayrımsız sürü provokatif açıklamalarda bulunarak bizleri kriminalize etmeye çalıştılar. Gösterilmiş olan misafirperverliğin karşılığında bu eşkâl kulüplerin açıklamalarını spor kamuoyunun takdirine bırakıyorum.” dedi.

“BURSA’YA 30 BİN KİŞİ GİDERİZ”

Türkiye’nin en nazik takımlarından biri olduklarını söyleyen Yıldırım, “Biz alışılagelen aynı site takımı değiliz. Bursaspor bir kent takımıdır. Biz o camiaya içtinap etmek duyuyoruz. Bizim Türkiye’nin temas yerinde taraftarımız var. Tığ Bursa’birlikte dahi karşılaşma oynasak 30 bin dirilik gideriz oraya.” açıklamasında bulundu.Share: