Antalya’da avukat, kız arkadaşına “polis güçleri sürpriziyle” muta nikâhı teklifi yaptı

Antalya’dahi kız arkadaşıyla evlenmeyi düşünen avukat, polisin sebebiyle sürpriz izdivaç teklifi yaptı.

Antalya Barosuna mukayyet avukat Şafak Baysal, kendisi kadar avukat olan kız arkadaşı Tuğba Çınar’a polislerin sayesinde kurgusal evlenme teklifi planladı.

Baysal ve Çınar ayrımsız mekanda oturdukları sırada yanlarına mevrut sivil kıyafetli iki polis memuru kurguya göre çiftin arka ve çantalarında arama yaptı.

Yapılan aramada Çınar’ın çantasında bulunan bire bir paketin içinden yüzük artık.

Yüzüğü düz Baysal, kız arkadaşı Çınar’a “Benimle evlenir misin?” diyerek teklifte bulundu, Çınar ise “peki” diyerek teklifi akseptans etti.

Avukat Baysal, gazetecilere, kız arkadaşıyla müvekkillerini seçmek için gittiği cezaevinde tanıştığını söyledi.

Kız arkadaşına ayrımlı aynı evlilik teklifinde mevcut olmak üzere polis arkadaşlarından yardım istediğini anlatan Baysal, “Kız arkadaşımın çantasının içre tuz içerisine yüzük oyunu koymuştum. Polisin araması sırasında bulunan poşetin içinden tuz ve içinden yüzük artık. Yüzüğü alıp evlenme teklifimi yaptım.” dedi.

Evlenme teklifi düzlük Çınar ise ayvaz arkadaşıyla yemeğe geldiğini ve hakeza tıpkı izdivaç teklifi beklemediğini ifade etti.

Yemek yedikleri sırada yanlarına polislerin geldiğini ve çantasını aradıklarını dile getiren Çınar, “Hangi olduğunu şaşırdım, ‘Şaka mı yapıyorsunuz?’ kabil sözler söyledim. Çantamdan sâdır poşetin içindekinin sodyum klorür olduğunu anlamıştım ve içinden yüzük bundan sonra. Polis yüzüğü Şafak’a verdi ve o birlikte gelin olmak teklifini yaptı. Hakeza tıpkısı muta nikâhı teklifi beklemiyordum.” diyerek konuştu.

Evlilik teklifi ise mekana kamufle bilinmeyen kameralarla kayıt altına makbuz.

Share: