Balıkesir Sorun Ocakları depremzedelere desteğe bitmeme ediyor

Türkiye’yi etraflıca etkileyen zelzele sonrasında Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Faal, MHP Genel Başkanı Ululuk Bahçeli’nin “İhtiyaç olan kansa nefes vereceğiz, emekse himmet vereceğiz, mücadeleyse savaşım edeceğiz, üzerimize göçen binaları kesinlikle kaldıracağız” sözü üstüne yer ve ilçe familya mensuplarını Kızılay’a kan bağışında bulunmaya nida etti ve yüzlerce ülkücünün dem bağışında bulunmasını sağladı.

Balıkesir Dava Ocakları mülk ve kaza teşkilatları hızlıca koordine olarak hareket bölgesi üzere yardım seferberliği başlatarak depremzedelere kuru azık, süt kuzusu maması, temizlik ürünleri, battaniye ve haddinden fazla sayıda arama istirdat faaliyetinde kullanılabilecek malzeme hazırlık ederek yer sarsıntısı bölgesine gönderdi.

Balıkesirli vatandaşların yardımlarını üstelik sülale sülale gezip alarak ülke ve ilçe sülale binalarında tasnif eden Sorun Ocakları mensubu gençler bölgeye ulaştırılacak yardımların da tırlara yüklenmesinin peşi sıra yer sarsıntısı bölgesine gönderilmesine arkalama etti. – BALIKESİR

Share: