Balkı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven’le ilişik skandal iddia! Görüntüleri tepki çekti

Iş ve Içtimai Güvenlik Bakanlığı Veca Düzentileme ve İş Kurumu İl Müdürü namına görev yapan Gıyas Güven’in internete sakıt cinsî veriş görüntüleri toplumsal medyada büyük patırtılı getirdi.

CİNSEL İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİ RUZNAME OLDU

43 yaşında olan ve 2013 yılında kuruma atanan Güven’in minibüs bir aracın eğin koltuğunda bire bir kadınla ilişkiye girdiği anların düzlük aldığı fotoğraflar kısa sürede ruzname oldu.

“KADINLARI İŞ BULMA BAHANESİYLE KANDIRIYOR” İDDİASI

Kadınları aksiyon bulma bahanesiyle kandırdığı tez edilen İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven’in özlük ara bulucu ortamında bu yolla çok sayıda kadınla tensel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

GIYAS HAMASET KİMDİR?

1979 yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Bilimi Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Memuriyet hayatına TEDAŞ’ta başladı. Tıpkı Kurumda vazifeli, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Idarehane Müdürü ve İdari ve Finansal İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunduktan sonra 2013 yılında İŞKUR’a atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Muavini namına görev yaptıktan sonraları Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve üç bala babasıdır.

Share: