Başkan Deveci Nevşehir’linin yanında

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Deveci, mahallelerde hizmetlerin elan etkin ve aceleci sağlanabilmesi üzere kurulan ve kendisinin göreve gelmesinin ardından personel sayısı arttırılarak öz bütçesi oluşturulan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü yardımıyla, mahallelerdeki evgin yapılması gereken sorunlara kısa sürede engelleme ederek, çözüme kavuşturduğunu söyledi.

Belediye Reisi Dr. Mehmet Deveci, MEDAŞ ekipleri tarafından Güzelyurt Mahallesi 212. Sokak’ta hayatiyet hatlarının yeraltına alınması için planlı himmet sırasında bozulan yollarda Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Yanı Sıra Komutan Yardımcısı Furkan Feralan ile gittiği emek alanında görev fail uray personellerine kolaylıklar dileyen Savran, hesaplı çalışmalara ilgili hikmet aldı. Kendisinin göreve gelmesinin arkası sıra işlevi arttırılarak güçlendirilen Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile gelişigüzel hoşur ve itidalli ölçekli bakım ve tamir çalışmalarına henüz çabuk müdahale ettiklerini kaydeden Deveci, “Kaldırım ve yollar üzere gerek 153 Çağrı Merkezi ve WhatsApp İhbar Hattı ile içtimai medyadan ulaşan şikayetleri gücük sürede çözüme kavuşturuyoruz. Bazen hizmet ve tamirat çalışmaları ise zaman şartları veya malzeme temininde yaşanan sıkıntılardan yağlık gecikebiliyor amma bizim amacımız ihbar geldiğinde gelişmemiş sürede sorunu çözüme kavuşturmak. Şita aylarında olmamıza karşın parçalanmamış ekiplerimiz daima sahada ve Nevşehir üzere çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Başkan Sarban; say alanlarındaki incelemelerinin arkası sıra Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Saffet İşleri Müdürlüğü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Buradaki çalışanlarla tıpkı müddet sohbet ederek işlerinde kolaylıklar dileyen Savran; “Nevşehir’e gitmek üzere hep beraber sakır sakır çalışıyoruz. Şehrimiz bugün güzelce kuzuluk geldiyse, bu gelişigüzel çalışmamızın sonucudur. Temas birinizin payı ve katkısı var. Nevşehir Belediyesi yerine balaban ve huzurlu bir aileyiz” diye niteleyerek konuştu. – NEVŞEHİR

Share: