Batman’da balık istifi seyahat: Minibüsten taşan vatandaşlar canlarını hiçe farzımuhal gezi etti

Batman’dahi balık istifi gezi: Minibüsten taşan vatandaşlar canlarını hiçe sayarak gezi etti

Batman’üstelik bu seyahat pes dedirtti, vatandaşlar minibüsten taştı

BATMAN – Batman’birlikte reviş halinde olan minibüs tıka basa geçici alınca vatandaşlar hariç taşıp araca tutunarak gitti. İnsan canının hiçe sayıldığı bu gezi kameralara yansıdı.

Batman’birlikte, tıka basa yaya komple minibüste mevcut biraz yurttaş kapıdan sarkarak yolculuk yaptı. Yolcular, hayatlarını hiçe farzımuhal ve ayaklarını az daha yere sürterek yolculuk yaparken, sürücü ise minibüsünün tıka basa komple olmasına aldırmadan ilerledi. O anlar cep telefonu kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

“Kapıdan sarkarak yolculuk yaptılar”

sıkışık balık istifi yolculuk yaparak herkesi hayrete düşüren insanlar, hem trafiği hem üstelik hayatlarını tehlikeye attı. Görenleri hayrete düşüren görüngü, Batman site meydana geldi. Dolgun taşıma fail bir minibüste insanların bazısı sıkışık destek birtakımı dahi kapıdan hariç sarkarak yolculuk yaptı.

Son dönemlerde dolgun nakil araçlarında balık istifi taşımaların arttığını belirten Alican Atak, bu durumun hem vatandaşlar hem de şoförler amacıyla hınç yeryüzü ettiğini söyledi. Akın, “Alelhusus bu konuda şoförlerin daha duygulu olmaya çağırma ediyorum. Yetkililerin bu laf üstüne gidip henüz hassas davranmalarını bekliyoruz. Bu kabil transfer yapanlara da gerekli yönetimsel cezaların verilmesini istiyoruz. Hele Batman’bile serencam tıpkısı yıldır şişko taşıma araçlarını kullanan adam sayısı arttı. Toplu transfer araçları adeta balık istifi gibi insanlar yoğun binercesine gezi ediyorlar. Bu konuda yetkililerin daha duyarlı olmalarını istiyoruz” dedi.

Share: