Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı mülki idare amirleri nasıp kararnamesi ile Kocaeli’nin Taşmak İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda tahminî beş yıl süresince gelişigüzel fariza yaptığı çalışma arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde birlikte yadigâr fotoğrafı çektirdi. Mesleki kariyerinde; Sinop Ilçebay adaylığı, Samsun Tekkeköy Kaymakam Vekilliği, Gümüşhane Kürtün Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ülfet Müşavirliği görevleri düzlük düz Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 çevrilmiş Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı namına fariza yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Ilçebay Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz ayı içerisinde bakir fariza durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: