Bodrumspor, Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Bodrumspor, Spor Bacak 1. Kütle’in 7. haftasında Çaykur Rizespor’a mihman olacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Yalıçiftlik Tesisleri’nde teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular kalıp, pas ve şut çalışması gerçekleştirdi.

İsmet Taşdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, milli maçlar nedeniyle sunulan aranın kendileri üzere bol olduğunu, antrenmanların üstelik iyi şekilde bitmeme ettiğini söyledi.

Bir hane oyuncularla hazırlıkları sürdürdüklerini, beş altı oynayan futbolcularla birlikte tedarik maçı yaptıklarını tamlayan Taşdemir, “Bizim amacıyla oyunsal anlamda ferah ve sevinçli geçti. Haddinden Fazla yumruk tıpkı maça gideceğiz. Süper Küme’den düşmüş ancak hala kadrosunda kısmen da olsa Süper Takım oyuncularını bulunduran ruhlu ve mebzul bire bir takımla oynayacağız.” dedi.

Ligde oynadıkları bilcümle maçların edisyon, rakiplerin hepsinin da dinç olduğunu vurgulayan Taşdemir, ongun mütemerkiz olan, o haset ve yadigâr gür değerlendirebilen takımın elan muvaffakiyetli olabildiğini dile getirdi.

Futbolculardan Fazilet Çetinkaya üstelik Manisa maçının ardından çalışmalara başladıklarını belirterek, “Rize maçını dolgunca geçirip galip süzülmek istiyoruz. Küme’deki her karşılaşma ağırlık, Rize’birlikte büyük aynı dünya.” ifadelerini kullandı.

Omar İmeri de verilen aranın kendilerine haddinden fazla ongun geldiğini, tedbir maçı ika imkanı bulduklarını anlatarak, “Rize yumruk tıpkısı deplasman amma dolgunca hazırlandık. Elimizden geleni yapıp üç puanla benzemek istiyoruz.” diyerek konuştu.

Share: