Bölgesel kros heyecanı Pamukkale’de yaşanacak

Lehçe Kros Ligi 1. Derece Yarışları 16 Son Teşrin Çarşamba haset Pamukkale Travertenlerinin eteklerinde bulunan Parkurda gerçekleşecek. Saat 12.00’de start takanak yarışlara 11 ilden 250 sporcu katılacak.

Atletizmde Türkiye’nin uçucu illeri beyninde vadi düz Denizli; bakir tıpkısı organizasyona karı sahipliği yapacak. 16 Kasım Çarşamba günü koşulacak Bölgesel Kros Ligi 1. Rütbe yarışları dünyaca adlı Pamukkale Travertenlerinin eteklerinde gerçekleşecek. Türkiye Atletizm Federasyonu’nun canlılık programında düz düzlük Küçükler ve Yıldızlar Kros Ligi 2. rütbe yarışlarına eş sahipliği yapacak. 26 Teşrinievvel 2014 Muamele haset Dünyaca adlı Pamukkale Travertenlerinin eteklerinde gerçekleşecek yarışmalar, saat 10.30 birlikte başlayacak ve 12 ilden 130 sporcu dereceye girebilmek için ter dökecek. U14, U16 ve U18 kız ve koca kategorilerinde yapılacak yarışmalara 11 ilden 250 sporcunun katılacağı bildirildi.

Türk atletizminin muhteşem faaliyetlerinden biri olan Bölgesel Kros Yarışlarına karı sahipliği yapacaklarını kaydeden Toyluk ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, yarışmalara katılacak tamlık sporcu, antrenör ve kulüplere başarılar diledi. Yarışların beceri toplantısı 15 Teşrinisani Salı haset saat 17.00’de Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak. – DENİZLİ

Share: