Bolu’da damattan kayınvalideye eşeysel taciz!

3 yıl evvel Gerede ilçesinde tüvana V.D., hayvancılık işiyle uğraşan kızı ve damadının yanına geldi. Burada 23 devir küsurat V.D., başka akrabalarına müracaat etmek üzere damadından arkalama istedi. R.A., iddiaya bakarak, kayınvalidesini, akrabalarına götürdüğü sırada otomobilde taciz etti. V.D., olayın ardından damadından şikayetçi olarak savcılığa başvurdu. R.A. hakkında ‘kan yahut kayın hısım ilişkisinde kâin kişiye alın cinsî saldırı’ suçlamasıyla dava açıldı.

“BENİ ISSIZ YERE GÖTÜRÜP ÖPMEYE BAŞLADI”

Bolu 2’nci Bati Ukubet Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasında, tutuksuz maznun ve sızlanan hazır bulundu. Duruşmada ifade veren V.D., “Damadım ile kızım 10 yıldır evliler ancak geçimsizlikleri olduğu için metrukiyet aşamasındalar. Olay akşamı damadımla akrabamın yanına gezmek isterken, beni ıpıssız bire gere götürdü. Zorla beni öpmeye başladı sonraları de arabanın dışına çıkardı. Burada bile tacizlerini sürdürdü. Çantamdan çakıyı çıkarıp, ‘Seni öldürürüm. Beni gideceğim yere bırak’ diyerek bağırdım ve tacizden vazgeçti başkaca kendisine ‘Bırak beni, ego aynı anneyim’ diye da bağırdım. Kendisinden şikayetçiyim. Bu olaydan sonra çok kötü durumlar da ortaya imdi. Yengem beni arayıp, damadımın bire bir olayı kendisine üstelik yaptığını ayrıca amcasının kızına birlikte cinsel istismarda bulunduğunu hatta amcasının korktuğundan etraf evini söylemek zorunda kaldığını dahi” diye konuştu.

“2 SKOR RENKLİ HAP VERDİ, SERSEMLEDİM”

Duruşmada akıbet savunmasını işleyen sanık R.A. ise suçlamaları reddederek, “Fenomen günü kayınvalidem ile arabaya bindik. Bugüne kadar kendisiyle 4-5 nöbet yakınlaşmamız oldu. Yolda giderken başım ağrıdı ve kayınvalidemden hap istedim. Bana 2 skor renkli komprime verdi. Benzeri süre sonra sersemlemeye başladım. Ne yaptığımı bilmiyordum, yakınlaşmamız ergin olabilir ama zorla namına cinsî saldırıda bulunmadım. Üzerime ertelenmiş suçlamayı kabul etmiyorum” dedi. Murafaa heyeti, suçu işlediğine kanma getirdiği R.A.’nın 6 sene 3 kamer kodes cezasına çarptırılmasına karar verdi.

Share: