Bolu’da eşeysel saldırıya uğrayan eş, çırılçıplak halde, kanlar içre sokağa kaçarak esnafa sığındı

Geçmiş geceleyin saat 20.30 sıralarında Mudurnu ilçesi Seyrancık Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, sosyal medya üzerinden tanıştıkları öğrenilen ecnebi uyruklu A.A. ile ecnebi tabiiyetli 1 yavru annesi S.A. arasında evde oldukları tam daha tanınmayan bire bir sebeple ağız dalaşı artık.

BOYNUNDAN YARALADI

Tartışmanın büyümesi konusunda S.A., mutfakta mevcut bıçakla A.A.’yı boynundan yaraladı. Çocuğunu bile yanına alan S.A. peyda halde evden kaçarak sokak üzerindeki tıpkı işyerine sığındı.

KIYAFET GİYDİRDİLER

Canlı kadını engelsiz halde ve vücudunda kanlar zarfında gören iş yeri sahibi Ayıplama Ünsal, değişik esnaflardan aldığı kıyafetleri kadına vererek giyinmesini sağladı. Henüz bilahare 112 Ivedi Çağrı Merkezi’ni arayan Ünsal’ın ihbarı üstüne fenomen namına polis güçleri ve keyif ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin incelemesinde S.A.’nın ve çocuğunun yaralanmadığı belirlendi.

YERDE KANLAR İÇİNDE YATARKEN BULDULAR

Olay hesabına mümasil benzeri bölgede yerde kanlar içre yatan ayvaz bir kişi olduğu ihbarı üzerine fenomen adına keyif ve polis ekipleri gönderildi. Esenlik ekiplerinin boynundan yaralandığını tespit ettikleri şahsın S.A.’nın yaraladığı A.A. olduğu belirlendi. A.A., önceki müdahalesinin ardından tedavisi amacıyla İlçe Heybet Hastanesi’ne, S.A. ise ifadesi darılmak amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Kadının vermiş olduğu ifadenin peşi sıra afiyet durumu bol olan A.A., “Tensel istismar” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. S.A.’nın kucağında çocuğuyla alay malay sarih halde kaçması ve aksiyon adına sığınması güvenlik kameralarına yansıdı.

“ELİNDE GERÇEKTEN BİR ÇOCUK VARDI”

Cinsî saldırıya uğrayan kadının sığındığı esnaf Takbih Ünsal, görüngü karşısında çokça şaşırdığını belirterek, “Geçmiş akşam saat 20.30 civarında dükkanı kapatmak üzereyken, bir karı geldi. Elinde yoz ayrımsız bala vardı. Üzerinde kanlar vardı. Ego şaşırdım bağımlı. Bana bir şeyler anlatmaya çalıştı amma yabancı tabiiyetli olduğu üzere anlatamadı. Gövde çıplaktı, üstünü kapatması için kıyafetler verdik. Ben yaralandığını düşündüm. Durumu 112 Ivedi servise vukuf verdim. Bayanı sakinleştirmeye çalıştım. Daha sonra polis güçleri geldi. Dışarıda henüz ileride benzeri kişinin daha yanık vaziyette yattığını söylediler. Buradaki hanım gaileli değilmiş. Yaralı kişiye yardıma gitti esenlik ekipleri. 2’si da yabancı uyrukluymuş. Tığ birlikte şaşırmış durumdayız. Elan sonraları de polis rüfeka bayanı kadro otosuyla götürdüler. Tensel saldırış falanca gibi diye düşündük. Korunmaya kadın olduğunu anlatır üzere imtina etmek zarfında geldi. Tığ da yardımcı olduk. Ego birlikte çekindim, dertli olduğunu sandım. Daha bilahare anladık ki cerh olayını kendisi gerçekleştirmiş” dedi.Share: