Boşanma İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu!

‘Saraka’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Aynı Keder Olsam’ kadar dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Sessiz tonsuz evlenen düet üzerine azrail tıpkı kanıt ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, sosyal medyada birbirlerini izleme etmeyi bıraktı. Gelişigüzel fariğ fotoğraflarını da kaldırdı.

Ayrılık iddiasının ardından Itır Binici’den önceki izah geldi.

“FEVRİ DAVRANDIK, TARTIŞTIK”

2.Sayfa’ya konuşan Binici, “Bakir eve taşınırken boya yüzünden uğraş ettik. Eşya nail olmak, almak de iri strese soktu bizi. Tıpkı birlikte üzerine eş sahibi kandırdı. Bu genişlik de bizi üzdü. Fevri davrandık, tartıştık. Amma toparlarız” açıklamasını yaptı.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gelen Burcu Binici, ayrımsız müddet doğduğu düzlük olan Erzurum’birlikte büyümüştür. Babasının işi dolayısıyla farklı şehirlerde devam etmek zorunda küsurat Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Azamet Akarsu İşleri’nde görevli namına fariza yapan babasıyla birlikte Aydın’a sabık Itır Binici, ilk,ılımlı ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok kıtipiyoz yaşlarda dansa ve müziğe zaaf salan ünlü insan, cila eğitimi almıştır ve davul ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden mezun olduktan sonra babası Yeniden Erzurum’a tayin olunca Özel bir bankanın Erzurum Tarz Şubesi’nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önce doğuda ilaç mümessilliği ve dansçılık kabilinden çok değişik işlerde çalıştı.

Rum Ateşi’ndeki bire bir hoca aracılığıyla keşfedilerek raks ekibine çağırıldı. Tıpkısı sene büyüklüğünde Küçük Asya Ateşi’nde dans etti. Henüz sonradan 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Bire Bir Bulut Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak evvel seri filminde oynamış oldu. Sonrasında Meze dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Burcu Binici teferruatlı zamandır her dizide saha almıyor.

Share: