Çağla ile Yeni Ayrımsız Dolaşma” Yeni Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana gelecek programın kullanılmamış sezonunda; ilk defa görülen yahut bulunmaz rastlanan hastalıklardan muzdarip şahıslar, alanında ehlivukuf doktorlarla buluşacak ve etibba tecrübelerini paylaşacaklar. Ayrımsız zamanda sorunlarına hal arayan kişilerin enteresan hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve sinema dünyasının müstehap isimlerinin konuk olacağı “Çağla ile Bakir Ayrımsız Devir”üstelik tanınan isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, keyifli sohbetler on paralık kem olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Ünlü modacıların üstelik konuk olacağı programda, birbirinden şık kombinler yapılacak, izleyenler “Günlük hayatta bittabi elan hazır olunur? Nereye giderken hangi giyilmeli? Ne renkler hani renklerle daha uyumlu evet?” kadar bir nice sorunun cevaplarını bulabilecekleri kadar, modaya dayalı cesim tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Adlı Dekorasyon ve Izansız Inkılap Uzmanı Ebru Ener rastgele hafta programa misafir olup, bağan bütçeyle izleyenlerin evlerine nezaket katacak icraat yapacak, evlerinde sevmedikleri seçkin eşyayı lacerem bakir ve istedikleri arkaç getirebileceklerini uygulamalı bir şekilde gösterecek.

ENERJİ MEŞBU SABAHLARDA MÜLAKAT ZAMANI!

HAFTA ARASI her bölüm saat 10.45’te enerjik yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata birçok laf FOX ekranlarında olacak. Programın liyakatli sunucusu Çağla Şıkel, nikbet edilen bütün soruları uzman konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere misafir olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Eskimemiş Tıpkı Dönem”, bakir bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 itibarıyla hafta içi temas bölüm enerjik yayınla yeniden FOX’ta.

Share: