Canlı kızlar bu mevsim DeFacto Coool ile tarzını ortaya koyuyor

DeFacto, çizge baskıların, birbirinden farklı yapılış tonlarının ve desenlerin hakim olduğu DeFacto Coool tasarımlarında sonbahar modasının zinde ve afili halini yaşatıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, küresel moda markası DeFacto özel namına hazırladığı yıpranmamış tasarımlarıyla gençlerin zat stillerini ortaya koyacakları birbirinden özel parçalar sunuyor.

DeFacto Coool’da pembenin masumluğu ile siyahın şıklığı bir araya gelirken, saz dünyasının diyanet isimlerinin saha aldığı sweatshirtler dikkati çekiyor.

DeFacto’nun zihayat kızlar amacıyla hazırladığı bu koleksiyonda bu sezonun kilit parçası kargo pantolonlar ve teferruatlı kollu crop bodyler öne çıkan parçalar oluyor.

Pencere uzun triko elbiselerin ve leopar desenli eteklerin cilt görünümlü ceketler ile tamamlandığı koleksiyonda mevsim trendlerine ayn kırpan tasarımlar büyüklüğünde her dönemin parçaları olan triko kazaklar, basic eşofman altları ve gömlekler birlikte vadi alıyor.

DeFacto Coool ürünlerine www.defacto.com adresinden, DeFacto cıvıl cıvıl uygulamasından ve kül DeFacto mağazalarından ulaşılabiliyor.

Share: