CHP’ye katılan bozuk DÜRÜST Fırka Milletvekili Naci Aslan’ın rozetini CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu taktı

22. Dönme DÜRÜST Parti Balkı Saylav Naci Arslan, CHP’ye katıldı. Naci Aslan, CHP’nin öğür örgütü ve teşekkül yönetiminden sorumlu Genel Komutan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın kurduğu ve başkanlığını yaptığı Şarki Masası çalışmaları kapsamında CHP’ye katıldı.

ROZETİ, KILIÇDAROĞLU TAKTI

Aslan’ın rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şahsen taktı. Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Merkezi’ndeki makamında yapılan partiye ortaklık töreninde, Oğuz Kaan Salıcı ile Fırka Meclisi Üyesi ve Şark Masası Koordinatörü Inhina Sulh Çelik dahi amade bulundu.

NACİ ASLAN KİMDİR?

Naci Arslan, 1946 yılında Ağrı’da doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdi. Atatürk Üniversitesi Vukuf Fakültesi Aritmetik Bölümünde lisansını tamamladı. Ağrı Naci Semavi lisesinde hesap öğretmeni ve başmuallim başyardımcısı, Ağrı Tecim Lisesi Müdürü, Yetişek Fakültesinde tahsil görevlisi olarak çalıştı ve erkin müteahhitlik yaptı. 3 Kasım 2002 umumi seçimlerinde Türe ve Kalkınma Partisi listesinde Dert Saylav seçilerek parlamentoya girdi. Aslan, evli 3 yavru babasıdır.Share: