Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

Kırklareli’nde Yavru Siper İl Eş Güdüm Oturmuş Toplantısı, Vali Birol Ekici’nin Başkanlığında, Asamble Üyelerinin katılımıyla Valilik Atatürk Salonunda gerçekleşti.

Toplantıda değişik toplantılarda alınan kararların ve uygulamaların değerlendirilmesi yapılarak, 5395 sayılı Çocuk Himaye Kanunu dahilinde memleket haklarında mütenevvi tedarik kararları alınmış olan dallar ile ilgili tedbir kararlarının uygulanma süreçleri değerlendirildi. Kırklareli Familya ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğü yoluyla İl genelinde çocuklara müteveccih gerçekleştirilen icraat için lokma yapıldı.

Toplantıya Ilbay Birol Ekici, Kırklareli Familya ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kırklareli Şehremaneti Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü, İl Itimat Müdürlüğü, İl Uyanık Komutanlığı, İl Hususi İdaresi Genel Sekreterliği, Kırklareli İl Müftülüğü, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü, Kırklareli Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kırklareli Düzentileme ve İş Kurumu Müdürlüğü, Kırklareli İl Barhana İdaresi Müdürlüğü, Denetimli Azadelik Müdürlüğü temsilcileri katıldı. – KIRKLARELİ

Share: