Depremzede Buğra’ya Milletvekili Gökcan’dan sürpriz doğum günü pastası

Depremzede Buğur’ya Saylav Gökcan’dan şaşırtı doğum günü pastası

MUĞLA – DOĞRU Tümen Muğla Saylav Yelda Erol Gökcan, veladet haset olduğunu öğrendiği 7 yaşındaki depremzede Buğra Dinçer’e doğum haset pastası hazırlatarak sürpriz yaptı.

DÜRÜST Tümen Muğla Mebus Yelda Erol Gökcan, Dalaman Kaymakamı Ongun Yakuta, Dalaman Belediye Reisi Muhammet Karakuş, DOĞRU Öğür İlçe Başkanı Sevecen Oğuz ve Kadın Kolları Başkanı Döndü Yiğit ile Dalaman Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü misafirhanesinde kalan depremzedeleri musahabe etti.

DÜRÜST Öğür Muğla Mebus Gökcan, depremden sonra Malatya’dan ailesiyle Dalaman’a mevrut 7 yaşındaki Buğra Dinçer’in mevlit haset olduğunu öğrenince, Buğra’ya tevellüt haset pastası sürprizi yaptı. Mevlit gününü diğer depremzede çocuklarla alay malay kutladı ve depremzede çocuklara oyuncak ödül etti.

Saylav Gökcan, Muğla’da bugün itibariyle tahminî 40 bin depremzedenin mihman edildiğine işaret ederek, “Depremzede kardeşlerimizi bildirme dolgunca şekilde misafir etmek için Muğla Valiliğimiz koordinesinde Devletimizin kül kurumları, belediyeler ve STK’larımız seferber olmuş durumda. Bu günleri muadele ve dayanışmayla aşacağız” dedi.

Share: