Dr. Sevecen Gökçe kimdir?

2011 yılında Jinekoloji ve Mevlit Uzmanı olduktan bilahare 2012-2013 yıllarında Erzurum Hınıs Fehamet Hastanesinde görev yapar ve Başarı belgesi ile ilçeden ayrılır. 2013-2014 yıllarında Balıkesir Atatürk Büyüklük Hastanesinde çalışır. Bu dönemde Amerika Mürekkep Devletleri’ne, deneyimlerini çoğaltmak üzere 2 aylığına Boston ve Newyork City’e harcama. 2014-2019 tarihleri arasında Mardin ve ilçelerindeki Heybet Hastanelerinde 10 bine mümasil kudretli mevlit ve işler yapar.

ÇOK SAYIDA ARAŞTIRMA MAKALESİ VARDIR

2019 yılından itibaren İstanbul Kullanılmamış Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde göreve başlar ve hastanede hastalarına hizmet verirken tıpkısı zamanda çokça sayıda mektepli yetiştirir. Adlı Dr. Şefik Semavi Alanı ile ilgili ilmî çalışmalara ve kongrelere ortaklık sağlamaya devam ederken haddinden fazla sayıda araştırı makalesi yayınlamıştır.

KADIN MEVLIT ALANINDA ÇALIŞMLARI VARDIR

2020 yılında 50’ye mümasil çoğu Eş Tevellüt Uzmanınındın oluşan marifet insanının katkı sunduğu, alanındakireferans kitaplardan olanGüncel Obstetrik Yaklaşımlar kitabının editörlüğünü yapmıştır. Eş Veladet alanında millî ve arsıulusal çalışmalara bitmeme fail Ünlü Dr. Şefkatli Gökçe doğum süreci, laparaskopik/Histereskopik operasyonlar ve Tuluk çağa ile dayalı süreçlerde hastalarına destek olmaya bitmeme etmektedir.

Share: