’emre Gönlüşen Belgeseli’nin İlk Gösterimi İstanbul’da Yapıldı

Merhum spor spikeri Emre Gönlüşen’in hayatın anlatıldığı ve Seyhan Belediyesi’nin yapımcılığını üstlendiği belgeselin ilk gösterimi, İstanbul’dahi yapıldı.

İki sene evvel gönül veda fail Adanalı spor spikeri Emre Gönlüşen’in hayatının ele alındığı belgeselin gösterimi Fişekhane Esas Salon’birlikte düzenlendi. Gösterime; matbuat, spor, iş ve tekellüm camiasının kebir isimlerinin yanı sıra Gönlüşen’in abisi Tolga Gönlüşen ile Adanaspor taraftarı katıldı.

Gösterimde konuşan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, şunları söyledi:

“AMACIMIZ KISA YAŞAMINI FIRLATMAK, UNUTULMAMASINI SAĞLAMAKTI”

“Hepimiz bu akşam fert aynı an yaşamaktayız. Emre hepimiz üzere ayrımlı tıpkı insandı. Mesleğinde de haddinden fazla liyakatli tıpkısı isimdi. Hakeza bire bir yapıtı yapmamız ailesini ve kendisini yakından tanımamıza sadık değil. Amacımız, kısa yaşamını göndermek, unutulmamasını sağlamaktı. Belgeseldeki görüşler ne kadar bol aynı âdem olduğunun yanı sıra mesleğine olan bağlılığını ortaya koymakta.

“İKİNCİ GÖSTERİM ADANA’DA OLACAK”

Bizlerin seçkin alanda herkesle gani geçinen nitelikli, müstehap ve sevgili isimlerle bir arada olmamız gerekiyor. Emre dahi bu isimlerden aynı tanesiydi. Umuyorum ki, toplumumuz tamamıyla Emre gibilerle karşı karşıya gelir ve zarfında bulunduğu sıkıntıları ortadan kaldırır. Bu cins etkinliklerimiz değişik çığır dallarında belirlenecek esame ile devam edecek. Belgeselimizin ikinci gösterimini birlikte Adana’de gerçekleştireceğiz. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Bu manidar gecede bizlerle tıpkısı arada olan bütün dostlarımıza teşekkürname ediyorum.”

Emre Gönlüşen ile bu arada görev özne spor spikeri Gökhan Abdik da gecede kortej alarak, “Bugünleri etmek hem ailesi hemde bizler için haddinden fazla ağırlık. Yaşarken bile mevt ettikten sonradan dahi onu tanıyan ve tanımayanların yüreğine raci bir âdem evladı olmasının yanında herkesin domuzuna fikriyat içerisinde bulunması bizlerin acısını hafifletmekte. Biz arkadaşları seçkin maçı Emre üzere anlatıyoruz. Belgesel tahammülfersa benzeri çalışma ergin. Ortada çok bereketli tıpkısı himmet var. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu.

Tolga Gönlüşen’de, “Kardeşimin vefatının acısını hala yaşamaktayız. Aramızdan hiç ayrılmamış kabil. Belgeselde yer düz isimlerin duyguları ve geceye olan ortaklık bizleri akıbet kademe mutlu etmiştir. Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay ilkin almak amacıyla düzentileme harcama eden herkese ailem namına teşekkürname ediyorum” dedi.

Share: