Eş saç bakım ve tasarım atölyesi ikinci şubesini Caddebostan’da açıyor

Ayvaz saç hizmet ve dizayn atölyesi Cut Labs, Etiler’den bilahare ikinci şubesini teşrinisani ayında Caddebostan’de açıyor. Atölyenin kurucu ortaklarından Sinan Ergün, eskimemiş şubede hele uygun ve sınıf eğitimleriyle saç kesimi üstüne henüz bilgili ve kalifiye elemanlar yetiştirmeye odaklanacaklarını söyledi.

Saç ve sakal kesimi, keratin uygulamaları, saç bakımı, manikür ve pedikür, ten bakımı, bala saç kesimi, permanant ve Brezilya fönü hizmeti verdiklerini tamlayan Ergün, “Eş bakım ve güzellik ürünleri özellikle pandemi ile henüz fazla çeşitlenmeye başladı. Kısıtlılık nedeniyle sağlam çokça kuaförün kapandığı dönemde, erkekler üzere kişisel bakımın esas önemi ortaya imdi ve daha çok ayvaz aut görünüşüne özen göstermeye başladı. Tığ dahi değişen trendlere ayak uydurarak zat stilini ortaya çakmak isteyen erkeklere çalışmak için yola çıktık” dedi.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ SAÇ KESİM TARZLARI DOLAY PLANDA

Erkeklerin hızlı bire bir saç tarama yahut yülüme ile evden çıktığı günlerin geride kaldığını nâkil Ergün, “Aksine günümüzde erkekler hem şahsi bakımına hem da bu hizmet sırasında kullandıkları ürünlere çokça daha aşkın dikkat gösteriyor. Bu birlikte sektöre yenilikçi tarzlar kazandırmaya, nitelikli grup arkadaşları yetiştirmeye ve gündeş bakım hizmetleri sunmaya odaklanan bizler üzere misilsiz benzeri gizil haline geliyor. Bundan Sonra haddinden fazla çeşitli özleştirme ve hizmet ürünleriyle gelişigüzel kişiselleştirilmiş saç uyuşma tarzları var ve ayvaz güzelliği bir tane bire bir kalıptan sıyrılarak elan enfüsi, farklı kuzuluk gelmeye başladı” diye niteleyerek konuştu.

2023’ÜN SAÇ TRENDİ

20 almanak tecrübesini saç ittifak teknikleri eğitmenliği ile birleştirdiğini belirten Ergün, avrat saç konvansiyon, eş saç ve sakal anlaşma, saç biçimlendirme ve ten hizmet kadar alanlarında kazandığım bilgelik birikimimi öğrencilere aktarma etmek amacıyla Cut Labs markasını kurdum. Atölyenin teşrinisani ayında ikinci şubesi Caddebostan’de açılıyor. Alelhusus burada erkek saç ittifak standartlarını geliştirmeye odaklanacağız. Birebir ve dershane eğitimleri ile saç kesimi üzerine daha deneyli ve kalifiye elemanlar yetiştirileceğiz. Hele Y ve Z kuşağı erkekleri yenilikleri izlem ika, saç boyama ve değişik tarzlar sınama konusunda daha cesurlar. 2021 ve 2022’nin vazgeçilmezlerinden olan erkek topuzu, sörfçü saçı ve permanant kabilinden uyumsuz saç trendleri 2023 yılında yerini henüz düzgün ve ılımlı uzunlukta saçlara bırakacak. Ayrıca ağartılmış saç uçları özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tekrar moda olacak. Trendleri strateji ederken kişiselleştirilmiş dokunuşlar eklemek ve bu sayede müşterinin pop olan ile şahsi deste kurmasını tedarik etmek, başarılı aynı saç tasarımcısı ve stilist olma yolundaki yeryüzü majör konudur” ifadelerini kullandı.

Share: