Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tan alıntı sözleri: Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor

Süper Lig’in 5. haftasında Galatasaray, sahasında Gaziantep FK’yi 2-1 yenik etti. Solgun-kırmızılıların maharet direktörü Okan Ekşimsi karşılaşmanın arkası sıra açıklamalarda bulunurken, Icardi ve Kaan Ayhan transferine dahi değindi.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Okan Buruk transferler amacıyla yaptığı açıklamada, “Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Ihtimal 1-2 emanet daha katabilirsek bittabi ki rekabet ihdas etmek istiyoruz. Sacha Boey ya bile şu an oynayan oyuncularımızdan rastgele biriyle yollarımızı ayırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Buruk’un açıklamaları şöyle:

“YARGICI ÇOK BIBERLI BİR KARŞILAŞMA YÖNETTİ”

“Yaşar Eksiksizlik Hayırlı haddinden fazla keskin ayrımsız maç yönetti. Haddizatında pazartesi gecesi tek karşilaşma. İnsanlar pir bir maç izlemek istiyor. Tıpkısı el bu kadar çok çatlak geçirilmesi ve buna izin verilmesi… Hakem haddinden fazla çiğlik ayrımsız karşilaşma yönetti. Bu kadar oyunu yavaşlatma, bu kadar müsaade verme. Burada Günay’ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu nev maçlara çıkmayacaksınız evet birlikte atanmayacak. Bu seviyede değiller etmek. Verilen kararlar, hatalı görürsün, hüsnüniyet, keskin fikir orada bir sürü molekül arıyoruz ama biraz maçı oynatmaya çalışsalar elan bereketli olacaktı.

“TARAFTARIMIZ İNANILMAZ BİR DESTEK VERDİ”

Oyuna gelirsek, maçın başında külliyen bizdeydi, rakip sahada oynadık. Şaşırtı ayrımsız gol yedik. Arkadan golü bulduk. Gene oyuna hükmettik. Beni asıl bahtiyar fail, 45. dakikada 10 can küsurat takım geride kalan dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, baskı yaptı, pozisyona girdi… Bu benim için çok altın, haddinden fazla kocaman. Taraftarımız inanılmaz tıpkısı destek verdi.

“GÜZEŞTE HAFTA ÇOKÇA AÇIK POZİSYONLAR KAÇIRDIK”

Yıpranmamış oluşan tıpkısı takım. Transferler geliyor, doldurmak istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Haddinden Fazla el tıpkı proses takımı oluşturmak için. Bilahare gelenler var. Bu bölümde 10 nokta… Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 puan bildirme balaban hataydı. Güzeşte hafta haddinden fazla açik pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.

Share: