Giresunspor Kaptanı Onurcan Piri’den depremzedelere bindi

– Giresunspor Kaptanı Onurcan Piri’den depremzedelere destek

GİRESUN – Giresunspor Kaptanı Onurcan Piri, depremzedeler için arkalama toplanan merkeze gelerek çalışmalara bindi verdi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve belde illerde etkisini gösteren sarsıntı için büyüklük genelinde seferberlik çalışmaları sürüyor. Giresun’da toplanan yardımların afetzedelere ulaştırılmak üzere toplandığı merkezlerden biri olan Çotanak Spor Kompleksi’nde sakil tıpkı himmet yürütülüyor.

Giresunspor Maharet Direktörü Melik Keleş ve Topluluk Kaptanı Onurcan Piri, Çotanak Spor Kompleksi’ndeki arkalama cem merkezine gelerek gereç desteğinde bulundu.

“Elimizden mevrut desteği vermeye geldik” diyen Onurcan Piri, müzaheret cem görevlileriyle alay malay çalışmalara destek verdi. Giresunspor camiası yerine depremzedelerin acılarını paylaştıklarını tamlayan Piri, “Öncelikle Giresun ve Giresunspor camiası namına çok üzgünüz. Bu çığlık kelimelerle tarif edilemeyecek şekilde. Kent kendisine, pakt yerine, vilayet namına, şehremaneti adına bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. 7’sinden 70’ine hep çalışıyor, uğraş veriyor koruyucu olabilmek amacıyla. Bizde destek vermeye geldik. Keşki daha fazlasını yapabilsek. Haddinden Fazla üzgünüz. Hangi söylersek söyleyelim, yaşanan acının tarifi imkânsız. Umuyorum en gücük sürede coşkunluk serencam bulur. Ailesini, annesini, babasını kaybeden herkesin acınız paylaşıyoruz. Allah’tan çıdam diliyorum. Hepsinin mekanı inşallah cennet olur” diye konuştu.

Share: