İKİ TÜVANA MİNİBÜSÜN ALTINDA KALMAKTAN SANİYE FARKLA KURTULDU

Antalya’nın Manavgat ilçesinde kontrolden çıkan minibüs marketin manav bölümüne girdi. O tam kaldırımda revan iki genç minibüsün altında kalmaktan saniye farkla kurtuldu. O anlar marketin asayiş kameraları tarafından her an kaydedildi.

Manavgat Sorgun Bulvarı’ndaki kontrolsüz kavşakta saat 14.00 sıralarında meydana gelen kazada Manavgat Esnaf Odası’na ilişkin Gökhan Kök’ün kullandığı 07 LGU 06 plakalı otomobille S.A.’nın kullandığı 07 AHL 723 plakalı minibüs çarpıştı. Kazanın şiddetiyle kontrolden çıkarak savrulan minibüs, köşede mevcut marketin manav reyonuna girdi. O sırada kaldırımda revan biri kız iki zihayat minibüsün altında kalmaktan saniye farkla kurtuldu. Kimsenin yaralanmadığı kazada, manav reyonunda ve araçlarda hasar meydana geldi. Bili verilmesi üzerine görüngü adına trafik ekipleri sevk edildi.

ALKOLLÜ ÇIKTIĞI SINAV SONUCUNA İTİRAZ ETTİ

Trafik görevlisi aracılığıyla yapılan etil alkol testinde S.A. 0,29 promil alkollü imdi. Alkol almadığını söyleyerek sonuca itiraz eden S.A., Ego sabahtan beri çalışıyorum. Burada ‘kendine gelirsin’ diye niteleyerek bana enerji içeceği verdiler. Ben ispirto almadım dedi. Alkol testini işleyen trafik polisi ise Etil Alkol almamışsan hastaneye gidip kan testi yaptır. Ama değişik eş rate alkollü çıkarken, sende 0,29 daha çok diye yanıt verdi. Araçların cazibedar sayesinde götürülmesinin ardından kavşakta gidiş geliş baştan normale döndü.

OLAY LARP KAMERADA

Öte yandan kaymakamlık andaç marketin asayiş kameralarına yansıdı. Görüntülerde minibüsün geldiğini gören gençlerden birinin kendini geriye atması ve tökezleyip yere düşmesi, ardından dahi ayağa kalkarak, yüzündeki gocunmak ifadesiyle olay yerinden uzaklaşması görüldü.Share: