Ilçebay Yüksek Sebep onuruna veda yemeği düzenlendi

Manisa’nın Selendi Kaymakamı Ulvi Sebep’ın Mülki İdare Amirleri Tayin Kararnamesi ile Balkı Gerçeklik Kaymakamlığına atanması dolayısıyla Belediye Reisi Nurullah Kavga aracılığıyla onuruna veda yemeği programı düzenlendi.

Selendi Nazmi Gürcan Parkında düzenlenen programa Ilçebay Yüksek Yıldırım ve eşi Manolya Yıldırım, Şehremini Nurullah Cidal ve eşi Ayçin Cenk, Cumhuriyet Altını Savcısı Oğuzhan Sebep, Bilgili Miray Zaim, alım amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, şehremaneti divan üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Ilçebay Sebep düzenlenen izlence nedeniyle Başbuğ Çekişme’a ve katılımlarından muhit tüm davetlilere teşekkürname etti. Başkan Uğraş yaptığı konuşmada hizmetlerinden dolayı Ilçebay Sebep’a teşekkür ederken, Kaymakam Yıldırım, “Tınlamalı çalışmalarından ve desteklerinden hava başta Şehremini Cenk doğmak amacıyla STK’lara, siyasi parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve bütün himmet arkadaşlarımıza teşekkürname ediyorum. Selendi ilçemizi çok sevdim. Gittiğim yerlerde burayı anlatacağım. Sizin hemşehriniz oldum kapımız her devir açıkça sizlerden ayrılıyorum ancak aklımız bütün burada olacak. Oran memuruyuz. Bayrağımızın dalgalandığı rastgele yerde fariza yapacağız.” dedi. – MANİSA

Share: