Kağan Çalhanoğlu’nun Arda Güler sözleri Fenerbahçelileri çıldırttı: Hocanın korumalıyız açıklamalarını görüyorum, siper üstelik bire bir yere kadar

İskoçya ile tedbir maçında yüz yüze gelecek A Milli Takım’de efe Kağan Çalhanoğlu basın toplantısına katıldı. Kağan’ın canlı futbolcular Ardıl Güler ve Emirhan İlkhan hakkında yaptığı açıklamalar çok konuşuldu.

“ESIRGEME BİR YERE BÜYÜKLÜĞÜNDE”

Kağan Çalhanoğlu, “Ardıl ve Emirhan burada olduğu amacıyla çokça mutluyum. İnşallah kulüplerinde çokça süre alırlar. Arada Bir maçlara bakınca Arda’nın sonra oyuna girdiğini görüyorum, hocanın korumalıyız açıklamalarını görüyorum. Himaye aynı yere büyüklüğünde. Deneme kazanması gerekiyor oynayarak. Ego da dinç yaşta oynayıp başladım” dedi, arkası sıra gençlere tavsiyede bulundu.

“AVRUPA’YA GİTSİNLER”

Kağan, “Gençlerin Avrupa’ya gitmesi değme devir referans ettiğim tıpkı husus. Değme ant benim isteğim bu. Türkyie tabii kim pres tıpkısı yığın. Amma Avrupa bence bakılan bire bir nahiye. Şampiyonlar Ligi’nde oynama fırsatın da oluyor. Benim tavsiyem Avrupa’dahi oynamaları” açıklamasında bulundu, kontekst karıştı.

TEPKİ YAĞDI

Fenerbahçeli taraftarlar Kağan’ın anatomi vermeden maharet direktör Jorge Jesus’u meram almasına aksülamel yağdırdı. Içtimai medyada bir nice tema paylaşıldı.

İşte sosyal medyadaki ara sıra tepkiler:

Share: