Karaca yollarında format

Kara yollarının imal, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde aheste gidilmesi, trafik bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün defa durumu bültenine bakarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Edirne istikametinde abdestbozan daralması yapılacak. Çalışmalar saat 24.00’te başlayıp, yarın saat 10.00’da tamamlanacak.

TEMA Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşakları ortada üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21.00-07.00 saatlerinde seçkin iki doğrultu kesimler halinde trafiğe kapatılacağından muvasala ayrıksı istikametlerden iki taraflı olarak sağlanacak.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 2-6. kilometrelerinde ekolojik köprü imal çalışmaları zımnında yolun bire bir bölümü trafiğe kapatılarak muvasala gayrı bölümden iki taraflı namına sürdürülüyor.

Küçük Asya Otoyolu’nun Ankara- Bolu toprak sınırı- Çamlıdere kavşağı 18-19. kilometrelerindeki köprüde tabliye ve üstyapı onarım çalışmaları zımnında Ankara istikameti trafiğe kapatılarak muvasala değişik istikametten iki yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Kuzey-Pozantı Güney kavşaklarının 4-6. kilometrelerindeki “Çakıt-8” viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamir çalışmaları zımnında muvasala kontrollü kendisine devam ediyor.

Kırıkkale-Üzücü- Kırşehir yolunun 29-36. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları nedeniyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşıma gayrı istikametten kontrollü izin veriliyor.

Osmaniye- Gaziantep yolunun 0-1. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları nedeniyle el trafiğe kapatılarak muvasala Toprakkale il yolundan sürdürülüyor.

Nevşehir- Aksaray yolunun 16-22. kilometrelerinde yol imal çalışması nedeniyle erişim bölünmüş yolun bir bölümünden iki cepheli kendisine sağlanıyor.

Artvin- Erzurum yolu 41-55. kilometrelerinde kâin 12 tünel ve güzergahlarında ruh, elektronik sistemi bakım ve tamirat çalışması nedeniyle ulaşıma, 19 Ağustos’a kadar 08.00-18.00 saatlerinde bir tane şeritten kontrollü adına müsaade verilecek.

Söğüt-Seydikemer yolunun 0-59. kilometrelerinde icraat dolayısıyla sürücülerin gidiş geliş meni ve işaretçilerine uymaları önem taşıyor.

Share: