Kayseri’den gücük bodur

Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Memduh Büyükkılıç, MHP Umumi Komutan Yardımcısı İsmail Özdemir ve MHP Kayseri Mebus Kalımlı Ersoy ile makamında bire bir araya geldi.

Belediyeden yapılan mukayyet açıklamaya bakarak, Özdemir ile Ersoy ve beraberindeki astronomi, Başkan Büyükkılıç’a rikkat ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç, istişareye, irtibat ve beraberliğe ehemmiyet verdiklerini anlatım ederek Topluluk İttifakı ortağının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Özdemir ile Ersoy dahi Büyükkılıç’a misafirperverliğinden muhit teşekkür etti.

Kayseri’de 6 ilçeye 503 milyon lira ek bütçe

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin ilkgüz ayı meclis toplantısında 6 ilçeye 503,5 milyon lira munzam bütçe verilmesi kararlaştırıldı.

Belediyeden yapılan mukayyet açıklamaya bakarak, Büyükşehir Belediyesi eylül ayı sedir toplantısı ikinci birleşimi Şehremaneti Başbuğ Vekili Mehmet Dağınık başkanlığında Büyükşehir Belediyesi Sedir Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda Akkışla, Yahyalı, Talas, Develi, Pınarbaşı ve Melikgazi ilçe belediyelerine 503,5 milyon teklik ilişik bütçe verilmesi kararlaştırıldı.

Melikgazi’de belediye personeline hizmet içi eğitim verildi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, uray çalışanlarına esas ilk yardım eğitimi üzerine bakım içi yetişek verildiğini bildirdi.

Belediyeden yapılan mukayyet açıklamaya göre, eğitim bilimi İl Afiyet Müdürlüğü Ivedili ve Afat Afiyet Birimi çalışanlarınca verildi.

Palancıoğlu, iki zaman süren seminerle ilişik “Çalışanlarımıza ehemmiyet veriyoruz. İş yerinde olabilecek kazalarda çalışanların önce etapta yapacakları bireysel ve kitlesel davranış ve eylemler üstüne yetişek verildi. İş kazası olabileceği kadar tabii afat üstüne bile çalışanlarımız bilgilendirildi. Donanımlı ve bilinçli personel rastgele antlaşma henüz etken, verimli ve dizi film hizmet vermektedir.” ifadelerini kullandı.

Share: