Kemer Belediyesi’nden lansman atağı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen World Travel Market Fuarı sonrası, “Ev içre ve ensiz dışında Tümsekli’imizi en ongun şekilde tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Londra’bile bu sene 42’ncisi planlı dünyanın yer iri fuarlarından World Travel Market Fuarı dönüşü açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Topaloğlu, Kemer Belediyesi adına kestirmece 14 yıldır Londra’daki fuara katılmadıklarını hatırlattı. Başkan Topaloğlu, detaylı bire bir aradan sonradan katıldıkları fuarda izlenimlerini ve tanıtım çalışmalarını anlatarak, fuarda Türkiye’ye balaban aynı ilişki olduğunu söyledi. İngilizlerin Türkiye’ye cebin nazik bir ilgisi olduğunu yineleyen Topaloğlu, “Londra’nın sokaklarındaki billboardlarında Jet2 Tur’un Türkiye reklamları vardı. Ülkemize olan ilgiden belde mutluluk duyuyoruz. İngiliz turistler Dalaman Havalimanı’na inerek dağılıyordu. Bu yıl Antalya’ya nazil İngiliz gezgin sayısı, Dalaman’a inen İngiliz seyyah sayısını geçti. Bu bizim amacıyla çok şanlı. Şu anda rezervasyonların çokça fazla olduğu söyleniyor. Hatta 2024 yılının rezervasyonlarının da gelmeye başladığını aktardılar” dedi.

Başkan Topaloğlu, fuarda Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Marmaris Belediyesi başkanlarının birlikte olduğuna özen çekerek, herkesin kişi ilini ve ilçesini tanıtmaya çalıştığını, kendilerinin bile Tümsekli’i sunu bol şekilde tanıttıklarını söyledi.

“Jet2 Volta ile ortak emek yapacağız”

Fuarda Jet2 Volta’un kendilerinden termin kâm ettiğini ve karşı karşıya tıpkı mülakat yaptıklarına dikkat çekici Topaloğlu, “Jet2 Devir yetkilileriyle kuma bire bir mücahede yapacağız. Onlar tam sosyal medyalarında Kemer’i tanıtacaklar. Antalya’ya elan aşkın as yazmak istediklerini söylediler. Başkaca 15 Mart’tan itibaren eş yapmayı planladıklarını belirttiler. Bu bizim amacıyla çok bol olur. Efdal sezonda tığ filhakika doluyuz. Bizim üzere mart, teşrinievvel ve kasım ayları çokça mefret. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca Easy Cevelan acentesi ile birlikte görüşmelerimiz oldu. Onlar dahi Tümsekli’e İngiliz misafiri elan çok getireceklerini ifade ettiler” dedi.

“Tümsekli sakat günlerine dönecek”

İngiltere fuarından bilahare katılacakları fuarlarla ilgili üstelik izah yapan Topaloğlu, şunları kaydetti:

“İngiltere fuarından sonra Polonya, Hollanda, Çekya, Rusya fuarlarına üstelik katılacağız. Antrparantez tüketicilerin büyük bent gösterdiği Almanya’daki Stuttgart, Nürnberg, Schwabach ve Berlin fuarlarına katılacağız. Buradaki Kemer stantlarının parasını bile biz veriyoruz. Bunun yanı sıra İstanbul Emitt ve İzmir fuarlarına katılacağız. Sıkı süresince ve ev dışında Tümsekli’imizi genişlik bereketli şekilde tanıtmaya devam edeceğiz. Tümsekli bozuk günlerine dönecek. Fuarlarda birebir görüşmelerimiz olacak ve Kemer’i tanıtmaya bitmeme edeceğiz.” – ANTALYA

Share: