Keşan Belediyesi vesile filosunu genişletiyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, belediyenin şalter filosunu genişletmeye devam ettiklerini ve 147 araca çıkardıklarını bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, yeni hizmete alınan gelişim makinesinin tanıtımı üzere Cumhuriyet Altını Meydanı’nda program düzenlendi.

Belediye Reisi Helvacıoğlu, anahtar filosunu uzun uzadıya hizmet kalitesini güçlendirdiklerini belirtti.

Belediyenin mücavir alanlar karışma atılmak üzere degaje tıpkı alanda bakım verdiğine dikkatİ calip Helvacıoğlu, şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimizde 88 aracımız vardı. Bunlardan bazıları hurdalığa terk edilmiş araçlardı. İsrafa fırsat vermeden bu araçlarımızı da kurtararak kapasitemizi 147 araca kadar çıkardık. İpotek edilen araçlarımız vardı, Tekirdağ’üstelik iki aracımız budala kalmıştı. Bu araçlarımızı kendimize ağrı edindik. Şimdi çok şükür bu araçlarımız hizmetten hizmete koşuyor. Bilmelisiniz kim bölgenin arz ateş parçası açar filosuna cemaat belediyelerindeniz. Aktif miftah filomuz ile merkezde ne hizmet veriyorsak komşu alanlara, rustik mahallelerimize ve yer munsap noktadaki yerlere dahi bire bir kalitedeki hizmeti ulaştırıyoruz. Yüzdelik 70 arttırdığımız açkı parkımızla hizmetlerimizin niteliği, kalitesi ve hızı dahi fark edilir şekilde gelişti. Kısacası belediyemizin hizmet temposuna açacak ve materyal envanterimizde gelişerek katkı sundu.”

Konuşmaların arkası sıra dua edilerek kurban kesildi.

Share: