Kilo ita problemi yaşayana biorezonans yöntemi

Kilo ödeme problemi yaşayana biorezonans yöntemi

ZONGULDAK – Zonguldak’ta Diyet Uzmanı Sır Devir, kilo problemi calip vatandaşların biorezonans yönetimiyle çabuk ve sağlık bire bir şekilde zayıflaya bileceğini açıkladı.

Diyet Uzmanı Sır Zaman, “Biorezonansı cılızlaşmak için havari tedavi yerine kullanıyoruz. Bire Bir zamanda kişinin sağlık problemleri varsa bu esenlik problemlerini akla yatkın protokoller yaparak koruyucu oluyoruz” dedi.

Çağ açıklamasında şu ifadelere kayran verdi;

“Biliyorsunuz kim çağımızın yer balaban hastalığı obezite. Acun üstünde gövde yığın endeksi normalin üstünde olan 650 milyondan çok eş 41 milyondan çok bala obeziteyle savaş ediyor. Hepimiz obeziteyle savaş için henüz gani beslenmemiz gerektiğini, artık spor yapmamız gerektiğini daha fazla akarsu içmemiz gerektiğini biliyoruz. Ancak bunun dışında obeziteyle dövüşmek üzere muhtelif yollarda var. Bu yollardan bire bir tanesi birlikte biorezonans. Biorezonans ile lacerem mücadele edebiliriz bugün ondan bahsedeceğiz. Biorezonansı basitleşmek için apotr terapi adına kullanıyoruz. Aynı zamanda kişinin sağlık problemleri varsa bu esenlik problemlerini akıllıca protokoller yaparak koruyucu oluyoruz. Zaman konuşacağımız laf kilo ödeme alanı. Güç biorezonans terapisine karar verdikten bilahare kişinin sınırlı noktalarına elektronlar yerleştiriyoruz. Bu elektrokardiyografi manyetik dalgaları kişide tabiiyet işleyen kişide kilo almasını sağlanan besinlerin silinmesini sağlıyoruz. Ego savuşturmak yemeden duramam, çikolata benim olmazsa olmazım, süssüz olmazsa olamaz diyorsanız gerçekte biorezonans tedavisi sizin için. Biorezonans tedavisiyle biz bu besinlerin akıl belleğinden silinmesine havari oluyoruz. Böylecene bunlara olan isteğiniz azalıyor. Bunlara olan heves azalınca perhiz süresi henüz rahat geçiriyorsunuz. Domuzuna tıpkısı dirim sağlanarak kilo kontrolünde havari oluyor. Bunu sonrasında diyet uzmanı takibi lazım. Bağımlılıklarınızdan ayrılmak ve kilo yüklemek istiyorsanız biorezonans terapisini deneyin.”

Share: