Kırşehir haberi… Kırşehir FK Başkanı Torun: “Serencam iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

– Kırşehir FK Başkanı Torun: “Akıbet iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

KIRŞEHİR – TFF 2. Grup Al Grup’üstelik uğraş eden Kırşehir FK Başkanı Çağatay Konak Torun, üzücü gidişata Fethiyespor deplasmanı ile serencam yüklemek istediklerini söyledi.

Kırşehir FK Başkanı Çağatay Han Torun, maharet direktör değişimi talip taraftara seslenerek, dağ gidişata dur diyeceklerini ve yapılan güruh sonucu kâin dalavere ile devam etme kararı aldıklarını söyledi. Torun, “Takımımız son iki maçta bizleri ve taraftarımızı üzdü. Grubumuzda iddiası olmayan Balıkesirspor’a deplasmanda yenildik. Sonrasında dahi evimizde Pazarspor ile berabere kaldık. Bu iki maç sonrası taraftar ve kamu oyundan tepkiler aldık. Bizler ve öğretmen istifaya davet edildi. Yaşanan durumun ciddiyetinin farkındayız. Bundan önceki umut veren bire bir oyun vardı. Sonuç 2 maçtaki düşüşün nedenini sorguladık. Çeltek, Buca ve Sarıyer maçlarında takımımız imge veren bire bir oyun ortaya koymuştu. Durumun hocadan kaynaklanmadığını ve futbolcuların mental seviyelerindeki düşünün farkında olduk. Herhangi Bir keyfiyet sonrası oyuncularımızda rehavetin olduğunu gördük. Lüzumlu tembihat yapıldı. Icabında bazen oyuncularımız kadro dışı kalacak. Hocamızın hatasının olmadığı kanaati oluştu” diyerek konuştu.

Ahi Stadı’nda oynanan ve 2-2 biten Pazarspor maçı sonrası Gökhan Beklemiş’in istifasını sunduğunu tamlayan Torun, “Hocamız bize zaruri vahim gönüllülüğü gösterdi ve gerekirse gidebileceğini belirtti. Hatta istifa birlikte etti amma bizler uzanım tespitini yaptıktan sonradan durumun hocadan kaynaklanmadığını ayırt ettik. Hocamızın insani özelliklerinin farkındayız. Fethiye maçı ile yokuş çakozlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Share: