Kırşehir haberi | Kırşehir FK Başkanı Torun: “Son iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

TFF 2. Klasman Al Grup’üstelik savaşım eden Kırşehir FK Başkanı Çağatay Han Torun, dokunaklı gidişata Fethiyespor deplasmanı ile akıbet yöneltmek istediklerini söyledi.

Kırşehir FK Başkanı Çağatay Konak Torun, teknik yönetmen değişimi isteyen taraftara seslenerek, biberli gidişata dur diyeceklerini ve yapılan toplantı sonucu kâin dümen ile devam etme kararı aldıklarını söyledi. Torun, “Takımımız serencam iki maçta bizleri ve taraftarımızı üzdü. Grubumuzda iddiası sıfır Balıkesirspor’a deplasmanda yenildik. Sonrasında dahi evimizde Pazarspor ile berabere kaldık. Bu iki maç sonrası yandaş ve kamu oyundan tepkiler aldık. Bizler ve öğretmen istifaya nida edildi. Yaşanan durumun ciddiyetinin farkındayız. Bundan önceki düş veren ayrımsız baziçe vardı. Akıbet 2 maçtaki düşüşün nedenini sorguladık. Yardımcı, Buca ve Sarıyer maçlarında takımımız imge veren tıpkısı oyun ortaya koymuştu. Durumun hocadan kaynaklanmadığını ve futbolcuların mental seviyelerindeki düşünün farkında olduk. Temas hava sonrası oyuncularımızda rehavetin olduğunu gördük. Lazım tembihler yapıldı. Icabında ara sıra oyuncularımız ekip dışı kalacak. Hocamızın hatasının olmadığı kanaati oluştu” diye konuştu.

Ahi Stadı’nda oynanan ve 2-2 biten Pazarspor maçı sonrası Gökhan Beklemiş’in istifasını sunduğunu belirten Torun, “Hocamız bize vacip ağır sıklet gönüllülüğü gösterdi ve gerekirse gidebileceğini belirtti. Antrparantez istifa birlikte etti amma bizler nitelik tespitini yaptıktan sonraları durumun hocadan kaynaklanmadığını fark ettik. Hocamızın insancasına özelliklerinin farkındayız. Fethiye maçı ile yokuş yararlanmak istiyoruz” şeklinde konuştu. – KIRŞEHİR

Share: