Kişmiri yollarında buut

Yağız yollarının imal, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, gidiş geliş meni ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün posta durumu bültenine bakarak, Ankara Mekân Otoyolu’nun Batıkent- İstanbul kavşaklarındaki K18 Batıkent Kavşağı’nın İstanbul istikametindeki köprüde genleşme derzi tamir çalışması sebebiyle bu yönde erişim çokluk kolundan gerçekleştiriliyor.

Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun Balıkesir Mağrip ile Savaştepe kavşakları 13-15. kilometrelerinde hizmet-tamirat çalışması nedeniyle İstanbul yönü esen abdestbozan trafiğe kapatıldı.

Kuzey Marmara Otoyolu Işıklar Kompost Kavşağı kollarında bakım tamirat çalışmaları yapılacak. Bu kesimde sürücülerin trafik meni ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Gaziantep- Şanlıurfa Otoyolu’nun Birecik Kavşağı- Fırat Viyadüğü kesimi 2-7. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları nedeniyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak erişim Şanlıurfa istikametinden kontrollü sağlanıyor.

Aydın- Denizli Otoyolu Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar dolayısıyla yolun 113-114. kilometreleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararıyla dil trafiğine kapatıldı. Bu kesimde muvasala çevre yolundan bitmeme ediyor.

Kayseri- Niğde yolunun 57-63. kilometrelerinde hizmet, tamir ve asfalt çalışması, Fethiye Söğüt yolunun 0-9. kilometreleri ile Sivas-Kangal- Gürün ayrımı yolunun 48-54. kilometrelerinde asfalt sathi şümul çalışmaları dolayısıyla sürücülerin gidiş geliş bel ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Vezirhan-Gölpazarı yolunun 22-25. kilometrelerinde kere teşmil çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

Kars- Kağızman yolunun 18-19. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik belen ve işaretçilerine uymaları ehemmiyet taşıyor.

Share: