Kişmiri yollarında genişlik

Karaca yollarının imal, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde kısık gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün misil durumu bültenine göre, TEMA Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları zımnında 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılıyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören angajman yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları dolayısıyla bağlantı yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatıldı. Bu sebeple, muvasala sair yönden iki taraflı olarak sağlanıyor.

Denizli-Çardak yolunun 5-7. kilometrelerinde gaga yapım, Kahramanmaraş-Narlı- Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerinde Arsan Köprülü Kavşağı mevkisinde üstyapı restorasyon, Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometreleri ve Ermenek-Mutluluk yolunun 18-19. kilometrelerinde yol imal çalışmaları sebebiyle bahis konusu kesimlerde ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

Beşikdüzü- Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı Tüneli’nde hayatiyet elektronik sistemleri hizmet onarım çalışması zımnında temas iki yönde bulunan tüplerde 08.00-20.00 saatleri beyninde erişim biricik şeritten kontrollü yerine gerçekleştirilecek.

Nevşehir-Ürgüp- Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde el imal çalışmaları nedeniyle muvasala bölünmüş yolun ayrımsız bölümünden iki taraflı olarak sürdürülüyor.

Eskişehir- Kütahya mülk sınırı-Kütahya yolunun 42-43. kilometrelerinde mevcut köprülerde genleşme derz ve bakım onarım, Eleşkirt- Veca yolunun 62-66. kilometrelerinde da misil yapım çalışmaları devam ettiğinden bu kesimlerde ulaşım bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki cepheli namına sağlanıyor.

Share: