Larsen: “Cornelius çokça mümasil arkadaşımdı amma ayrılışı ego etkiledi diyemem”

– Larsen: “Cornelius çok mümasil arkadaşımdı amma ayrılışı ego etkiledi diyemem”

TRABZON – Trabzonspor’un Danimarkalı oyuncusu Larsen, Cornelius ile çokça ferah yoldaş olduklarını ancak gidişinin kendisini etkilemediğini belirterek, odaklandığı bir tane noktanın Trabzonspor olduğunu söyledi.

Trabzonspor’un Danimarkalı sıhhatli katı oyuncusu Larsen, Mehmet Yüce Yılmaz Tesisleri’nde idman öncesi matbuat mensuplarının sorularını yanıtladı.

Trabzon’a gelmenin kendisi açısından çok görgüsüz olduğunu tamlayan Larsen, “Buraya uyarlama sürecim fazla uzun sürmedi. Geldiğim evvel günden itibaren hem mızıka arkadaşlarım hem üstelik beceri heyet haddinden fazla apotr oldu. Alışmam bile çokça çarpık çurpuk oldu mufassal sürmede diyebilirim” dedi. Kişi performansından bahsetmeyi çok muhip biri olmadığını belirten Larsen, “Ben elimden geleni mücadeleyi vermeye çalışıyorum. Takıma koruyucu olmaya çalışıyorum ve gibi olan seçme maçı kazanmaya çalışıyoruz” diye niteleyerek konuştu.

“Cornelius çokça yakın arkadaşım amma gidişi beni etkiledi diyemem”

Bando arkadaşı ve vatandaşı Cornelius’un takımdan ayrılmasının kendisini bittabi etkilediği yönündeki soruya ise, “Öncelikle Cornelius benim haddinden fazla mail bire bir arkadaşım. Buraya gelmeden önceki tabiatıyla kendisiyle görüşmelerim olmuştu. Neler yapmam gerektiğini bana anlatmıştı. Burada geçirdiğimiz bodur sürede bana çok koruyucu oldu. Buraya uyarlanmış olmamda bana yardımcı oldu. Ancak futbol hayatı böyledir. Cornelius hem haddinden fazla işi eş hem birlikte çokça namına biliyoruz. Onu bittabi yanımda soldurmak isterim ama sahn bu. Ara Sıra ayrılıklar yaşanabiliyor. Kendisi ayrılırken de bütün mızıka arkadaşlarımızla mümasil ilişkilerimiz olduğu üzere Cornelius’un ayrılığını beni haddinden fazla aşkın etkilediğini söyleyemem ama benim çokça mail arkadaşımdı” ifadelerini kullandı.

“Maçlara hazırım”

Monaco maçı öncesinde kas sakatlığı problemi yaşadığını belirten Danimarkalı oyuncu, “Çokça çok maç oynuyoruz. Çokça çok seyahat ediyoruz. Muhtemelen önümüzdeki haftalarda hakeza olacak. Bahsettiğim ufak pot problemini atlatmış ve kendimi amade hissediyorum. Oynanacak maçlara vücudum hazır durumda Benim geleceğim Trabzonspor’da, topluluk üzere elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ailem de burada düşündüğüm tek yasakçı Trabzonspor şu dakika” açıklamasında bulundu.

Vısca’nın sakatlığı sonrasında önünde oynayan oyuncuların değişimiyle ilişik namına ise Larsen, “Haddinden Fazla geniş bir kadroya sahibiz ve bu oyuncularda ayrımsız mevkiden elan fazla mevkide oynama yeteneğine ashap. Yemeden Içmeden sağ angıç bölgesinde değil tıpkı haddinden fazla mevkide oyuncuları dönmek zorunda kalabiliyorsunuz. Avrupa Ligini düşündüğünüzde ve Spor Toto Süper Lig’üstelik da uğraş ediyorsunuz. Haddinden Fazla çok karşılaşma ve çokça çok gezi sonucu serbest kadronun önemini görüyorsunuz. Bizim de haddinden fazla yetenekli oyunculardan oturmuş bir kadromuz var. Vakit Kaybetmeden esen angıç bölgesi değişmiyor. Bilcümle bölgelerde tahavvül etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Benzeri çokça havza değişebiliyor, sağ kanat oynayabilecek çok çaplı oyuncularımız var” dedi.

Trabzonspor, Sivasspor maçı hazırlıklarına başladı

Trabzonspor, Spor Ayak Süper Lig’in 11. haftasında sahasında oynayacağı Sivasspor maçı hazırlıklarını iki günlük iznin arkası sıra başladı. Abdullah Cebbar yönetimine yapılan çalışmaya Dorukhan, Vısca, Serkan Asan’ın yanı tutarak Djaniny ve Emrehan Astsubay katılmadı.

Share: