Malikanesi FBI ajanları vasıtasıyla basılan Donald Trump başkaldırı etti: Hiçbir BENDE başkanının başına böyle bir molekül gelmedi

Temas yaptığıyla fenomen olan sakat ESIR Başkanı Trump, bu misil de FBI ajanlarının evini aramasıyla gündeme geldi. Haberi şahsen duyuran Trump, yazılı aynı izah yaptı.

“EVIRE ÇEVIRE EVİM İŞGAL ALTINDA”

Trump, ” Florida, Palm Beach’teki domuzuna evim Mar-A-Lago şu anda abluka altında, nazik benzeri FBI ajanı grubu marifetiyle yeğin yapılıp nehiy edildi, bu milletimiz amacıyla nahoş benzeri zamandır. Elan önceki tek ESIR Başkanının başına böyle aynı şey gelmedi.” ifadelerini paylaştı.

Trump’ın Florida’daki evi.

KASALARINDAN BİRİ KIRILDI

FBI ajanlarının mülkünde mevcut aynı kasayı kırdığını kanıt eden Trump, “İlgili mehabet kurumlarıyla yapılan çalışma ve gelişim birliğinden sonra evime yapılan bu bihaber başat lazım veya uygun değildir.” değerlendirmesinde bulundu.

GİZLİ KAYITLAR ARANIYOR

Associated Press, konudan bilgisi kâin kişilere dayanarak, FBI aramasının, Trump’ın Beyaz Zehir Saray’daki görevi sırasında Florida’daki ikametgahına muamma kayıtları alıp almadığına ilişik tıpkısı soruşturmayla ilişik olduğunu belirtti.

Adalet Bakanlığının, bu yılın başlarında Millî Arşivler ve Kayıtlar İdaresi yoluyla Mar-A-Lago’dan alınan 15 kutu belgenin içinden çıkan bilinmedik kayıtların varlığını araştırdığı kaydedildi. Federal yasaların, bilinmez büyüklük belgelerinin yasalarca belirlenmiş mezun yerlerden hariç çıkarılmasını yasakladığı bilgisi paylaşıldı.Share: