Motor bariyerlere çarptı: 1 geberik 1 dertli

Motor bariyerlere çarptı: 1 geberik 1 gaileli

BURSA Otoyol girişinde kontrolden çıkan motor bariyerlere çarptı. 20 yaşındaki sürücü Adnan Tezcan güç yaralanırken, arkadaşı 19 yaşındaki Yusuf Berra Kuru ilçe yerinde fert verdi.

Dokunaklı kaza, saat 19: 00 sıralarında Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu Gemlik gişeleri bölgesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak; Adnan Tezcan 34 CSS 834 plakalı motosiklet Gemlik gişelerinden girdikten bilahare Bursa yol ayrımına yöneldi.

BARİYERLERE ÇARPTI

Kavşaktaki virajı dönerken kontrolden çıkan motosiklet bariyerlere çarptı. Motosikletin sürücüsü Adnan Tezcan savrulurken, sâri koltuğunda kâin arkadaşı Yusuf Berra Sıska ise bariyerlere çarptı. İhbar üstüne fenomen yerinde polis güçleri ve esenlik ekipleri yönlendirildi. Esenlik ekipleri 19 yaşındaki Yusuf Berra Arık’ın kaza durumunda yaşamını yitirdiğini tespit etti. Bunaltıcı dertli olan ve ilk müdahalesi kaza yerinde yapılan sürücü Adnan Tezcan ise ambulansla Gemlik Fehamet Hastanesi’ne kaldırıldı.

KASKLARI VARDI

Kaza sebebi ile Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu Gemlik gişeleri Bursa yol ayrımında trafik bire bir süre durdu. Ekipler bölgede asayiş önlemi alırken, yaşamını yitiren Yusuf Berra Ark’ın cenazesi Cumhuriyet Savcısının incelemesinden sonra Gemlik Cesamet Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan, kazada yaşamını yitiren Yusuf Berra Ark ve ağırbaşlı yaralanan Adnan Tezcan’ın kask taktıkları gözlendi.

Kazayla ilişkin tahkikat sürüyor.

Share: