Motorola Telsiz Hakkında

Motorola büyük bir elektronik şirketidir. Telsizler, akıllı telefonlar ve geniş bant modemler dahil olmak üzere çeşitli farklı ürünler üretirler. Motorola telsizleri son derece güvenilir ve uygun fiyatlı oldukları için çok popülerdir.

Motorola, diğer ürünleriyle birlikte kablosuz iki yönlü telsiz ekipmanı da üretiyor. Üç farklı telsiz katmanı sunarlar.

Motorola Electra Line telsizleri, kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır ve şık, sağlam bir tasarım sunar.

Motorola Electra telsiz serisi, dört dijital PMR446 cihazı, iki analog PMR446 telsiz ve bir analog FM/NMR telsizden oluşur.

Motorola Şirketi

Motorola, elektronik, telekomünikasyon ve yarı iletkenler üreten ve satan çok uluslu bir şirkettir. Şirket 1928 yılında Paul V. Galvin tarafından kuruldu ve “Motorola” adı Galvin Manufacturing Company’den geliyor.

Türkiye’de Motorola, dünya çapında 170’ten fazla ülkede sabit ve mobil operatörler için kablosuz ana taşıyıcı çözümleri sunan küresel bir sağlayıcı olan Alvarion Ltd.’nin bir yan kuruluşu olan Motorola Radio Sales Ltd. (MRS) altında telsizler üretmektedir.

Motorola, çok çeşitli telekom ürünleri ve hizmetleri sunan çok uluslu bir şirkettir. Şirket, cep telefonları da dahil olmak üzere cihazlar tasarlar, üretir ve pazarlar.

Motorola telsizlerinin kalitesi ve kullanım kolaylığı Motorola’yı bu alandaki en büyük firmalardan biri haline getirmiştir. Ayrıca Avrupa’da iki yönlü telsizler için en popüler üreticidirler.

Motorola çoğunlukla cep telefonu ürünleriyle tanınır, ancak bu hikayede çok daha fazlası var. Motorola, dünya çapında uygun fiyatlarla en kaliteli ses sistemi ürünlerini arayan ticari müşteriler, kamu hizmeti sağlayıcıları, işletmeler, tüketiciler ve bireysel tüketiciler için telekomünikasyon çözümleri sunan çok uluslu bir şirkettir.

Motorola, kablosuz iletişim endüstrisinde ürün geliştirme ve üretme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Yirmi yılı aşkın tecrübesiyle, PMR446 modellerinden en son LTE telsizler kadar telsiz pazarını kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bu yazımızda Türkiye’de satışa sunulan tüm mevcut Motorola telsizlerini ve teknik özelliklerini ele alacağız. Bunları karşılaştıracağız ve ihtiyaçlarınıza en uygun telsiz hakkında bilinçli bir karar verebilmeniz için her model için fiyat bilgisi sağlayacağız.

Motorola telsiz modelleri, piyasadaki en popüler telsizlerden bazılarıdır. Hareket halindeyken bağlantıda kalmanıza yardımcı olan ucuz fiyatlar, yüksek kalite ve kapsamlı özellikler sunarlar.

Motorola telsizleri, herkesin kolayca çalıştırabilmesi ve rahat hissedebilmesi için kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Telsizler, güvenilir ve öngörülebilir bir performans sağlamanın yanı sıra zorlu dış mekan koşullarında bile dayanıklıdır.

Ayrıca ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli modeller vardır, örneğin: VHF Telsizler (VX-, DM-), UHF Telsizler (SL-, SLX-) veya işletme sınıfı telsizler (DP-).

Farklı özelliklerde de ihtiyaçlarınıza göre farklı fiyat noktalarında farklı modeller bulabilirsiniz!

Bu ürünleri Motorola telsiz Türkiye Distribütörü Vizyon telsizden tedarik edebilirsiniz.

Share: