Niğde protokolünden görevlilere yılbaşı ziyareti

Niğde Valisi Mustafa Koç, Belediye Reisi Emrah Özdemir, Cumhuriyet Altını Başsavcısı Harun Karahan, İl Itimat Müdürü Adnan Özdemir ve İl Güllabi Komutanı Miralay Nihat Özkök, Sungurbey Polis Güçleri Amirliğinde vazifeli polislerin bakir yılını kutladı.

Çalışmalar üzerine bilgelik alan Vali Koç, telsizden sesli duyuru geçerek itimat mensuplarının eskimemiş yılını kutladı. Ilbay Belletici, yaptığı açıklamada, kullanılmamış yılın ilişik, bahtiyarlık ve varlık getirmesini diledi. Yeni yılda, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşunun 100. yılının kutlanacağını tamlayan Antrenör, “Bu asır, Türkiye yüzyılı olacak. Türk’ün asrı olacak. Kül hemşehrilerimin, hepinizin yılbaşını kutluyorum” dedi.

Belediye Reisi Emrah Özdemir üstelik bakir yılın dosdoğru, mutlu, rahat ve artağanlık getirmesi temennisinde bulundu. Çalıştırıcı, daha bilahare Niğde Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Niğde- Kayseri karaca yolundaki ve Argıt Kavşağı’ndaki polis güçleri ve jandarma uygulama noktasını konuşma ederek, işyar personelin ve sürücülerin kullanılmamış yılını kutladı, polislere çorba izzetüikram etti. – NİĞDE

Share: