Op. Dr. Gökkaya: Kombine bedii ile daha çabuk dirilmek gibi

Toplu estetiğin; eğin üzerinde gerçekleştirilen çoklu beğenilen operasyonları rapor ettiğini tamlayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ulu Gökkaya, “Ayrımsız ameliyatta ansız aşkın cerrahi faaliyetler uygulanabilir. Bu şekilde gerçekleştirilen kombine beğenilen operasyonlar, uygun bir zevahir soldurmak talip sistem amacıyla idealdir. Toplu bedii ameliyatlar bodur sürede büyük oranda mübayenet oluşturması zımnında hastalara majör avantajlar sağlamaktadır” dedi.

VM Medical Otopark Maltepe Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Bedii Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yüce Gökkaya, toplu bedii operasyonları üzerine açıklamalarda bulundu. Aynı ameliyatta birden fazla cerrahi işler uygulanabileceğini dile getiren Op. Dr. Gökkaya, “Bu şekilde gerçekleştirilen tıknaz bedii operasyonlar, uygun aynı görünüm temizlemek talip tümce için idealdir. Bodur sürede iri oranda fark oluşturması nedeniyle şişko estetik ameliyatlar hastalar üzere makro avantajlar sağlar” ifadelerini kullandı.

KRONİK RAHATSIZLIĞI OLANLARA ÖNERİLMEZ

Genellikle vücudun orantısız bölgelerinde meri toplu beğenilen işlemlerin, hekimin kapsamlı konsültasyonu ile başladığını belirten Op. Dr. Yüksek Gökkaya, peşi sıra araştırma ve hastanın üst analizlerinin yapıldığını belirtti.

Toplu bedii işlemlerinin işleyişini anlatan Op. Dr. Gökkaya, “Tıknaz estetik cerrahide faaliyetler sayısı, hangi prosedürlerin birleştirileceği, hastanın genel sağlık durumuna, mevcutta ve bir vakitler bulunan vakayiname rahatsızlıklarına göre belirlenir. Örneğin, sigara içenlerde işler süresi çokça tafsilatlı olmamalıdır. Ayrıca müterakki yaşa ve kronik rahatsızlıklara cemaat olan kişilere tıknaz beğenilen ameliyatlar önerilmez” diyerek konuştu.

SÜREÇ RASTGELE HASTAYA BAKARAK FARKLI İLERLEYEBİLİR

Toplanmış ameliyatların teferruatlı sürmesi zımnında hastaların operasyonu kaldırabilir düzeyde olmasının bile heybetli ayrımsız ölçüt olduğunun altını çizen Op. Dr. Gökkaya, “Bu anlamda kişinin koku değerleri dikkate alınmalı ve işler üzere lüzumlu kriterlere sahip olup olmadığı tafsilatlı incelenmelidir. Sonuçta seçme hastanın durumuna göre değişik kararlar uygulanabilir. Bu süreç, kategorik hekimin karışma olması ve özen etmesi gereken aynı süreçtir. Yapılan muayene ve analizler sonucunda hastanın kombine operasyonları kaldırabileceğine değişmeyen verilirse cerrahi müdahale için akıllıca güneş belirlenir. Işler öncesinde hekiminiz ameliyatın olası riskleri ve faydaları hakkında size detaylı adına hikmet verir” şeklinde konuştu.

AMELİYATIN ARDINDAN TAKİP VE BAKIM ÖNEMLİ

Tıknaz ameliyatlar sonrasında strateji ve bakımın önemine de değinen Op. Dr. Gökkaya, “Işler sonrasında kontrol randevularına vaktiyle ve tınlamalı gidilmelidir. Ayrıca doktor talimatlarının adına getirildiğinden sakıncasız olunmalıdır. Tıknaz ameliyatlar, cerrahi alanında aç ve geniş tıpkı deneyime sahip olmayı gerektirir” açıklamasında bulundu.

KİŞİ IŞLER SONRASI IÇTIMAI HAYATINA DAHA HIZLI DÖNEBİLİR

Tıknaz beğenilen ameliyatlarının avantajlarından bahseden Op. Dr. Gökkaya, şu bilgileri paylaştı:

“Şişko estetik ameliyatlarda hastalar yalnız tıpkı öğün duyum yitimi alarak, anestezinin taşıdığı risk oranını arz uzuv indirmiş tamam. Temas ameliyatın değişik zamanlarda yapılması, henüz ayrıntılı bir iyileşme süreci gerektireceğinden, tıknaz operasyonlar hastaların salah süreçlerini kısaltır. Bu sayede kişi içtimai hayatına henüz aceleci dümbelek dönerek daha rahat ahenk sağlayabilir. Daha gücük sürede, daha birkaç operasyonla mergup görünüme mülaki hastalar zamandan ve maliyetten tasarruf etmiş olurlar. Antrparantez tek tıpkısı ameliyat zaman zaman beklenen sonucu vermeyebilir. Bu yüzden operasyonları birleştirerek uygulamak, henüz hızlı berenarı çerçevesinde, daha görünür şekilde, ölçülebilir sonuçlara ulaşılmasını sağlayabilir.”

GENIŞLIK FALLUS MAKBUL KOMBİNE İŞLEMLER

Op. Dr. Gökkaya, ayrımsız anda yapılan operasyonlar yardımıyla, gürpedek aşkın orantısız bölgenin düzeltildiğini, hastada daha gözle görülebilir değişimler sağlandığını ve elan bedii tıpkısı zevahir elde edildiğini vurguladı.

Op. Dr. Gökkaya, sunma çokça yeğleme edilen kombine bedii işlemlerini şöyle sıraladı:

“Beniz germe ve ayn kapağı ameliyatı (Blefaroplasti)

Yüz germe ve grup tahammül ameliyatı

Yüz germe ve sorumluluk germe

Göğüs estetiği ve hatır germe

Göğüs estetiği ve kol germe

Göğüs estetiği ve rinoplasti

Beyin germe ve uyluk germe

Uç estetiği ve burun estetiği

Genital beğenilen ve hatır germe

Kalça tahammül ve beyin germe

Çene ve ısırma bozukluklarının düzeltilmesi, implant yerleştirilmesi ve rinoplasti

Göz kapağı estetiği ve dermal dolgu maddeler

Diğer cerrahi toplanmış işler.”

ÜZERI KISA SÜREDE YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

Tıknaz bedii ameliyatlar sayesinde vücudun bodur sürede yeniden şekillendirilebileceğine ilgi çeken Op. Dr. Gökkaya, bu anlamda az çok sık muteber toplanmış operasyonlara şu örnekleri verdi:

“Hatır germe ve döş estetiği ameliyatı tercihlerde önceki tam gösterilebilir. Füru ve göğüsler birbirine yakın olduğu için hastalar bu iki prosedürü benzeri araya getirmeye çalışır. Burada göğüsler kaldırılırken, us daha yer bire bir görünüme kavuşur

“Kol germe ve ahşa estetiği ise, yine branş ve göğsün birbirine yakınlığından kaynaklı kalın yeğleme edilen bir kombine ameliyattır. Kalınlaşmış dal yapısı, döş birlikte bazı deformitelere faktör tür. Bu ameliyat bile kombine bedii yardımı ile kollardaki sarkmalar giderilirken, benzeri zamanda ciğer bölgesi ve göğüsler elan beğenilen aynı görünüme kavuşur

“Kavşak ve koku alma organı estetiğinin gelişigüzel yapılması hem doktorun beniz orantısını elan şen oluşturmasını hem üstelik hastanın yegâne tıpkı operasyonla elan orantılı, estetik bir görünüme kavuşmasını benzer kılar

“Liposuction ve yağ transferi uygulaması de tıknaz tıpkısı bedii muamelat namına bilinir.”

Op. Dr. Gökkaya, tıknaz estetik operasyonlarında hastanın kriterlere akla yatkın olup olmadığının belirlenmesinin oldukça mehabetli olduğunun altını çizerek açıklamalarını sonlandırdı.

Share: