Ordu’da esnaf ve vatandaşa hamam çorba ikramı

Kahvaltı yapma imkanı bulamayan, işe revan, misil üzerinden güzeşte vatandaşlar, öğrenciler ve esnaflar Kalabalık Büyükşehir Belediyesinin bardakta çorba ikramı ile güne başlıyor.

Rastgele yıl kış mevsiminin gelmesi ile gelişigüzel çorba ikramı fail Büyükşehir Belediyesi gelenekselleşmiş bu etkinliği sürdürmeye bitmeme ediyor. Havaların soğuması ile gelişigüzel bu sene bile başlatılan uygulamayla mütenevvi bölgelere konuşlandırılan stantlarla vatandaşlara çorba ikramı yapılıyor.

Gelişigüzel bölüm yüzlerce çorba ikram ediliyor

Yaya trafiğinin en kırıcı olduğu noktalarda kahvaltı yapma imkanı bulamayan, işe revan, öğün üzerinden sabık vatandaşlar, öğrenciler ve esnaflar Kargaşa Büyükşehir Belediyesinin bardakta çorba ikramı ile güne başlıyor. Her çevrim yüzlerce çorba ikramında mevcut Büyükşehir Belediyesi ekipleri vatandaşların şişman memnuniyetiyle karşılaşıyor.

Üniversite öğrencilerine ders arası çorba ikramı

Öte yandan Ordu Üniversitesi Yerleşkesinde birlikte etkin mutfak tırı ile öğrencilere öğüt aralarında çorba ikramı yapılıyor. hafta arası her bölüm sabah 08.00 ile 10.00, akşam ise 18.00 ile 21.00 saatleri beyninde çorba ikramı öğrencilerin hizmetine sunuluyor.

Vatandaşlardan Büyükşehir’e teşekkür

Soğuk havalarda yunak çorba ile ısınan vatandaş ve öğrenciler kendilerine verilen bu bakım karşısında Cıvıl Cıvıl Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini iletti. – KALABA

Share: