Osmaniye’de Off-Road heyecanı 10 Aralık’ta başlıyor

Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Off Road Kulübü’nün gelişigüzel düzenlediği 6’ncı Off-Road Yarışları 10-11 Açıklık tarihleri ortada yapılacak.

Osmaniye Off Road Kulübü’nün destekleriyle Osmaniye Belediyesi eliyle planlı 6’ncı Off-Road Yarışları “Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları” 10-11 Mesafe tarihleri beyninde düzenlenecek. Türkiye’nin değişik kentlerinden özel kendisine tasarlanan yer araçlarının katılacağı yarışlar Fakıuşağı Dereobası Yolu Off-Road alanında yapılacak. Bölgenin sunma eğlenceli parkuru ve genişlik serbest katılımlı Off-Road yarışları namına nitelendirilen Osmaniye Belediyesi 6’ncı Off-Road Yarışlarına katılacak olan vatandaşlar 2 gü boyunca doyasıya eğlenecek. Görsel ziyafet tadında geçecek olan yarışların startı 10 Aralık Cumartesi haset saat 10.00’da verilecek.

Yarışların coşku dolu geçeceğine değinen Şehremini Boy Bos Kişmiri, “Festival çerçevesinde Türkiye’nin ciharıyek marifetiyle gelen misafirleri şehrimizde ağırlayacağız. Çalkantı dolu Off-Road yarışlarında bu spora gönül vermiş altın kardeşlerimize ve bütün yarışmacılarımıza başarılar diliyorum. 10 Çatlak Cumartesi günü Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci Kampı yanı Dereobası mevkiinde gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde nefeslerimizi tutacağımız adrenalinin en son düzeyde olduğu yarışlarımızı hep gelişigüzel izlemek için siz değerli tamlık hemşerilerimi çağırma ediyorum” diye konuştu. – OSMANİYE

Share: