Şahinbey Ampute takımı gruptan lider olarak daha çok 3-0

Şahinbey Ampute Ayak Topu Takımı Van’dahi yapılan Türkiye Kupası karşılaşmalarının ikinci maçında Alves Kablo Ampute Spor Kulübünü 3-0 yenik ederek gruptan reis çıkmayı başardı.

Van’de 13 Kasım tarihinde oynanmaya başlanan Türkiye Kupası müsabakalarında Şahinbey Ampute Futbol Takımı, Alves Kablo Ampute Spor Kulübü Futbol Takımını 3-0 mağlup ederek ikinci maçından dahi galibiyetle ayrıldı. Şahinbey Ampute Futbol takımının gollerini 1. ve 16. dakikalarda Kemal Mütebessim, 26 dakikada ise Mohammed Mubarık, kaydetti.

“Takımımı kutluyorum”

Şahinbey Şehremaneti Deneyimsizlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Pakt Başkanı Cuma Namazı Adamakıllı, mızıka gruptan lider adına çıkmasından etraf mutlu olduğunu belirterek, “Türkiye Kupası maçlarına Şahinbey Ampute Futbol Takımı kendisine çokça gani ayrımsız esas yaptık. İkinci maçımızda de Alves Kablo Ampute Spor Kulübünü 3-0 yenmiş ederek gruptan reis çıktık. Yarın ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Toyluk ve Spor Kulübü ile karşılaşacağız. İzmir karşısında üstelik yengi almak istiyoruz. Alınan galibiyetten yağlık teknik ekibimizi ve futbolcularımı kutluyorum” diye konuştu. – GAZİANTEP

Share: