Şahinbey Ampute’den 4 para aktarımı

Ampute Ayak Topu Süper Lig’inde uğraş fail Şahinbey Belediyespor Ampute Futbol Takımı, yıpranmamış zaman öncesinde 4 transfer yaparak kadrosunu güçlendirdi.

Şahinbey Şehremaneti Toyluk ve Spor Ampute Ayak Topu Takımı, forvet, itidalli düzlük ve defansa yaptığı 4 tahkim ile kadrosunu güçlendirdi. Pakt Başkanı Cuma Pir’in odasında yapılan imza törenine teknik gök bilimi ve sporcular katıldı. Semavi-beyazlılar, ligdeki ateş parçası rakibi Etimesgut Şehremaneti Ampute Spor Kulübü’nün bando kaptanı Ömer Güleryüz’ü, esasen tıpkısı takımdan ileri uç Eksiksizlik Güleş’i, Ankara ODTÜ’den ölçülü vadi oyuncusu Muhammet Yeğen’i ve İstanbul Pendik Engelliler Kulübü’nden kesici Fuseini Iddi’ye imza attırdı.

“Ekibime güveniyorum”

Şahinbey Belediye Cahillik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Namazı Sunturlu, 4 eskimemiş oyuncuyla takımın daha bile güçlendiğini belirterek, “Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yerine, 4 kullanılmamış oyuncu transfer ederek kadromuzu güçlendirdik. Şampiyonluk için onlara güveniyoruz. Biliyorsunuz Acun Kupası kadrosunda yer alıyorlardı ve çok sakil başarılar elde ettiler. Onları ayrıca tebrik kartı ediyorum. Şu anda Türkiye Kupası maçları oynanıyor. Takımımızın Türkiye Kupasını şehrimiz kazandıracağına inanıyorum. Türkiye Kupası’ndan sonra sıradaki hedefimiz Şampiyona olacak. Bu anlamda ustalık heyetimize ve sporcularımıza güvenim bütün” dedi.

“Şahinbey’i zirveye taşıyacağız”

Semavi-beyazlı takıma imza atan sporcular, Şahinbey’e hedeflerine aksettirmek üzere ellerinden geleni yapacaklarını tabir ederek, “Tesisleri ve camiasıyla çok tüvana bir camiaya alıntı olduk. Şahinbey Ampute Takımını hedeflerine yansıtmak üzere sahada parçalanmamış enerjimizi ortaya koyacağız. Bizleri bu takıma kazandıran yönetime ve hocalarımıza teşekkürname ediyoruz” diye konuştular. – GAZİANTEP

Share: