Şarkıcı Mustafa Sandal’dan Suriye’de yakılan Türk bayrağına dair anif sözler: Uğurlarında sunulan yüzlerce şehit, harcanan milyarlarca dolar ve final

Suriye’nin kuzeyinde Bağımsız Milletvekili Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez’üstelik geçmiş akşam bir grup, direkte somurtkan olan Türk bayrağını yaktı. Saldırının görüntülerinin yayılmasıyla tepkiler da beraberinde geldi. Kalburüstü şarkıcı Mustafa Sandal de Türk Bayrağı’na yapılan tuhaf saldırıya sessiz kalmadı.

“BAYRAĞIMIZA UZANAN HADSİZ AĞYAR”

Gücük sürede infial yaratan görüntüyü Twitter hesabından yayınlayan hanende, “Uğurlarında verilen yüzlerce şehit, harcanan milyarlarca dolar ve bitiş: bayrağımıza uzanan hadsiz ağyar! Lahut bayrağımıza bu niyetlerle dokunanların sonu hep ayrımsız olmuştur. Bilmiyorsanız anlatmayacağız. Yaşayıp göreceksiniz” diye niteleyerek acı püskürdü. Sandalet paylaşımına “Ülkemde sığınmacı istemiyorum” etiketini dahi ekledi.

TÜRK BAYRAĞI YAKILDI

Suriye’nin kuzeyinde düzlük alan ve Mutlak Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez kentinde Türkiye karşıtı gösteriler yapılmaya başlandı Evvel akşam çekildiği sav edilen görüntülerde gazaplı aynı grubun Türk bayrağını yaktığı anlar düz aldı. Toplumsal medyada videonun yayılmasının ardından onlarca kullanıcı yaşananlara aksülamel gösterdi.

Mutlak Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez’bile bir kadro, direkte somurtkan olan Türk bayrağını yaktı

Share: