SELIM Parti’den Yıldırım’da “Şahlanışın Sembolü 2023-Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” programı

SELIM Fırka’ye Sebep ilçesinden 2 bin 23 yıpranmamış örgen katılımı gerçekleştirildi.

DOĞRU Fırka Yıldırım İlçe Teşkilatı aracılığıyla “Şahlanışın Sembolü 2023-Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” temasıyla Barış Manço Ekin Merkezi’nde gerçekleştirilen programa DOĞRU Tümen Bursa Milletvekilleri Yâren Ilgi, Emine Güç Gözgeç, Osman Mesten, Sebep Belediye Reisi Oktay Yılmayan, SELIM Öğür Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, memleket ve kaza yöneticileri ile çokça sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşan planlı organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Gürkan, 100 yıldır yapılan hizmetleri 20 yılda katlayan bir politik partinin temsilcileri olduklarını belirterek, “Bu davada bu arada olmaktan onur ve gelgel duyduğumuz Cumhurbaşkanımızın etrafında bu davanın neferi tevessül etmek bayağı değil. Osmanlı’yı kuran Osman Gazi, onunla sefer yürüyenler sebebiyle Osman Gazi olmuştur. Biz üstelik liderimize topluluk çıkarsak güneş sahnesinde yerimizi alacağız.” ifadesini kullandı.

DOĞRU Öğür’nin 20 yıllık iktidarının arz mefret formülünün ülkenin ve milletin istikbalini düşünerek hareket etmesi namına anlatan Gürkan, şunları kaydetti:

“20 yıldır iktidarda olma nedenimiz her fırsatta vatandaşla hasbihal ederek dertlerine çıkar yol olabilmemizdir. Bu akşamki bu iyice organizasyonla aramıza bakir katılan arkadaşlarımızla ahitleşmiş olduk. Temas zaman olduğu kadar Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bu arada el naşir ant ve gayretlerimizi birleştireceğiz. Acun devletlerine bakılınca, hayat dolu benzeri liderimiz, aktif bire bir devletimiz ve ateş parçası ayrımsız ekonomimiz var. Bu üçünden biri kusurlu olursa rotamız şaşar. Liderimizin çizdiği rota ile gemimizi asude bir şekilde götürüyoruz. Bu bilinç ve sorumlulukla 2023’e revan yolda azim ve gayretle çalışabilmek, millete hizmet edebilmek üzere bu yola başımızı koyduk.”

Programda, Milletvekilleri Emine Zor Gözgeç, Osman Mesten, eski dönme bakanlarından Faruk Çelik ve Sebep Belediye Reisi Oktay Yılmayan ile AK Parti Saika İlçe Başkanı Mürtefi Erbay dahi istişare yaptı.

Share: