Sena Amine Işıklı Özgen Antalyaspor’da

Korkuteli Belediyespor namına ringe sâdır başarılı kick boks sporcusu Medih Amine Aydınlık, bundan hakeza Antalyaspor amacıyla çalma dökecek. Methiye Amine Vuzuh’un Antalyaspor’a transferi imza törenine Antalyaspor Başkanı Av. Aziz Vahim ve Korkuteli Belediye Reisi Ömer Niyazi İşlek’in yanında Antalyaspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Rıdvan Iyice, Antalyaspor Kulübü Derneği Denetleme Kurulu Üyesi Ramazan Yerlikaya, Sena Amine Nur Özgen’in babası Hüsnü Özgen ve antrenörü Şükrü Haksız katıldı.

İmza töreninde konuşan Başbuğ Av. Muazzez Korkulu, Antalya’nın yer kalburüstü sporcularını Antalyaspor çatısı altında toplamanın Antalyaspor yönetiminin bir hedefi olduğunu hatırlatarak, “Ferdî sporcuların kurumsal kimliğimiz altında çok daha liyakatli sonuçlara imza atacağına inanıyoruz. Bu anlamda Antalya sınırları içre nerede çaplı sportmen varsa çatımız altında toplayacağız. Toroslar’birlikte yetenek avına devam edeceğiz. Methiye Aydınlık kızımızı bile Korkuteli Şehremaneti Başkanımız Ömer İşlek’in desteğiyle bünyemize dahil etmiş bulunuyoruz. Türkiye şampiyonalarında ve arsıulusal alanda sayısız başarıları var. Daha yenilerini ahzetmek üzere başarılar diliyorum. Cenabıhak utandırmasın” dedi.

Spor hayatına Antalyaspor’de devam edecek olan Methiye Amine Ziya Özgen ise “Değme ahit elimden gelenin sunma iyisini atfetmek üzere çokça çalışmaya bitmeme edeceğim. Antalyaspor armasını birlikte yer ongun şekilde baziçe edeceğime inanıyorum” dedi. – ANTALYA

Share: