SESOB Başkanı Alişan’dan YANLIŞSIZ Tümen Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’a görüşme

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, YANLIŞSIZ Parti Genel Komutan Yardımcısı ve Sakarya Saylav Mürtefi İhsan Çetince’u makamında ülfet etti.

Ziyarette konuşan Yavuz, Alişan ile herhangi bir ahit iletişim içinde olduklarını, esnaf ve sanatkarlarla ilişik benzeri konu olduğunda rahatlıkla müzakere edebildiklerini kaydetti.

Sakarya esnafının site ekonomisinde çokça balaban rolü olduğunu vurgulayan Müşkül, “Hasan Alişan Başkanımız, sürekli esnafımızın sorunlarıyla ilgilenmektedir. Kendisi yönetim kuruluyla beraber esnaf amacıyla geceli gündüzlü çalışmalarına devam etmektedir. Esnafın nerede tıpkı derdi var, nerede başı sıkışmış tıpkısı esnaf varsa, Başkanımızı orada görüyoruz. Bu gayretinden dünya Hasan Alişan Başkanımıza teşekkürname ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Hepimiz ahali birliğiyle esnafımızın kazancının artması üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz çünkü esnaf olmazsa istihsal, ticaret olanaksız. Zımnında esnafımızın güçlenmesi bizim üzere çokça majör.” ifadelerini kullandı.

Salgın sürecinde dünyanın nazik sınavdan geçtiğine belen fail Çetince, “Istihsal ve hazırlık zincirinin durduğu, ülkelerin özlük içine kapandığı o günlerde de Sakarya’mız üretmeye bitmeme etti ve esnafımız iktisat açısından kilit lüks oynadı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde devreye aldığımız faziletli miktarda emniyet ve hibe destekleriyle esnafımızı kıygın etmemek ve dünya genelinde oluşan bu kriz sürecini ülkemizin sunu bereketli şekilde atlatmasını keşfetmek için var gücümüzle çalıştık.” diye niteleyerek konuştu.

Zor, SESOB Başkanı Alişan ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden kıran teşekkürname etti.

Share: